۷۵ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد اصفهان موفق به کسب رتبه زیر ۵۰۰۰ کنکور شدند

 

معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان: خدمات خوبی در سال گذشته و امسال در زمینه کنکور به دانش آموزان جامعه تحت حمایت ارائه شد که حاصل آن موفقیت ۷۵ نفر از آنها در کسب رتبه زیر ۵۰۰۰ است.

به گزارش  ارک خبر، آرش محمدحسینیان، معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه برنامه ویژه ای برای کمک به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت در زمینه کنکور سراسری توسط این نهاد اجرا می شود، گفت: خدمات خوبی در سال گذشته و امسال در این زمینه به این عزیزان ارائه شد که حاصل آن موفقیت ۷۵ نفر از دانش آموزان جانعه تحت حمایت در کنکور سراسری و کسب رتبه زیر ۵۰۰۰ است.

وی ادامه داد: از این جمع ۲۵ نفر رتبه های زیر ۳۰۰۰ و ۴ نفر نیز رتبه دورقمی کسب کرده اند.

محمد حسینیان کمیته امداد اصفهان با یادآوری خدمات ارائه شده توسط این نهاد در آستانه کنکور تعداد دانش آموزان تحت حمایت بهره منداز این خدمات را ۴۵۰ نفر اعلام کرد و گفت: علاوه بر کلاس ها و آزمون های آزمایشی در هفته های پایانی قبل از آزمون با راه اندازی مرکز مشاوره تحصیلی در استان، به این دانش اموزان مشاوره های لازم برای حفظ انگیزه و آمادگی تحصیلی و همچنین روش های غلبه بر اضطراب و استرس، ارائه شد که نتایج به دست امده حاکی از اثربخش بودن اقدامات کمیته امداد استان است.

وی تعداد فرزندان دانشجوی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد اصفهان را ۴۸۶۲ نفر اعلام کرد و گفت: این دانشجویان از خدمات کمک هزینه تحصیلی و شهریه بهره مند می شوند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان اصفهان ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر ۸۵۰ میلیون تومان در این زمینه به صورت بلاعوض پرداخت شده است و برنامه ای نیز برای اعطای چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان نیازمند تحت حمایت در شرف اجراست.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا