نقد اخبار روز *م.گونش

 

*ایسنا-آذربایجان شرقی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مورد توصیه ها به دیابتی ها: مبتلایان به دیابت در دوران شیوع بیماری کووید ۱۹، اضطراب بیشتری را متحمل می‌شوند، بنابراین باید از فشارهای روانی دور باشند و استرس خود را مدیریت کنند.
ارک – رعایت پروتکل ها مهمترین توصیه به عموم مردم مخصوصا دیابتی ها می باشد.

 

*ایسنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی : در سال‌های اخیر با سرمایه گذاری‌های خوبی که در زمینه افزایش ظرفیت و سرمایه گذاری‌های جدید به عمل آمده، اکنون آذربایجان شرقی در تولید گوشت مرغ به خودکفایی رسیده است.

ارک- آذربایجان شرقی می تواند با افزایش ظرفیت تولید نسبت  به صدور گوشت و سایر محصولات غذائی به دیگر استان ها و خارج از کشور اقدام نماید.

 

*رییس جمهور گفت: بحث بازنگری قانون اساسی زمانی که مورد نیاز باشد، اشکالی هم ندارد.
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در همایش حقوق اساسی و شهروندی با بیان اینکه ‌آرای مردم نقش بسیار اساسی دارد منتها ما در کشورمان متأسفانه نظام حزبی نداریم، گفت: وقتی شما در حکومتی به آرای مردم اتکاء می‌کنید که مردم باید رای دهند، اگر سیستم حزبی نداشته باشید کار مقداری سخت می‌شود. یعنی با جنجال و سر و صدا نزدیک انتخابات و شعارهای مختلف ممکن است در هدایت مردم برای اینکه چه کسی و چه کسانی را انتخاب کنند کار مقداری سخت و مشکل شود.

ارک – زمینه فعال سازی احزاب همیشه  بوده و تحقق مداوم آن ضروری می باشد. بازنگری قانون اساسی خوب است. منتها اجرای کامل قانون اساسی از اولویت و اهمیت اساسی برخوردار می باشد.

 

*رییس قوه قضاییه: عدالت خواهان عالم بدانند که حضرت مسیح از این همه ظلم و فساد و ترور دولتی و به خاک و خون کشیدن انسان‌ها درعالم بیزار است.

ارک – مفسدان، ظالمان و خون آشامان
ظاهرا پیغمبران را نیز مصادره کرده اند.

 

*وزرای خارجه کشورهای عضو برجام که در نشست آنلاین کمیسیون مشترک شرکت کرده بودند در بیانیه‌ای با تاکید بر تداوم ضرورت اجرای کامل و موثر برجام توسط همه طرف‌ها، چالش‌های کنونی اجرای برجام را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

ارک – گویا نام برجام خود منافعی غیر ملموس  و اسمی برای اعضا دارد ولی امید است با احیا این قرار، مردم ایران نیز بتوانند منتفع شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا