نقد اخبار روز *م.گونش

کارهای موقتی  نظیر کولبری و سوخت بری حاصل نبود مشاغل دائمی است. مشاغل دائمی باید فراهم باشد.  تا مردم نیازمند درآمد به قاچاق یا شبه قاچاق روی نیاورند.  

*رئیس جمهور با اشاره به اینکه تجارت مرزی با هدف ارتقای زندگی و معیشت مرزنشینان و در عین حال کمک به حوزه مبادلات تجاری با همسایگان شکل گرفت، تأکید کرد: پدیده هایی نظیر کولبری و سوخت بری، آسیب های جدی اقتصادی و اجتماعی دارد و به هیچ وجه در شان و منزلت مردم و کشور نیست و باید همه تلاش کنند این وضعیت ناهنجار سریعا سامان یابد.

ارک- کارهای موقتی  نظیر کولبری و سوخت بری حاصل نبود مشاغل دائمی است. مشاغل دائمی باید فراهم باشد.  تا مردم نیازمند درآمد به قاچاق یا شبه قاچاق روی نیاورند.

 

*وزیر بهداشت با اشاره به تلاش شبانه روزی کادر درمان در خوزستان و نگرانی از خیز دوباره کرونا با ویروس جهش یافته در استانهای دیگر، گفت: باز هم برخی بی توجهی‌ها و نارفیقی‌ها ما را به سمت مرگ‌های سه رقمی برد.

ارک – میزان جذب آموزش پروتکل های بهداشتی توسط مردم متفاوت است. مسئولین محترم باین عامل باید توجه داشته و همه را یکسان فرض نکنند. وگرنه   ناگزیر رفتار نامطلوب از طرف بعضی مردم  به نارفیقی تعبیر خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا