مدیرکل زنذانهای استان اصفهان تشریح کرد:

پنجمین گام نذر هشتم در زندانهای استان اصفهان با اهدا هشت سری سیسمونی نوزاد و سی دستگاه تبلت ویژه دانش آموزان

به گزارش ارک خبر:،محمود ضیائی فرد گفت:در راستای اجرای طرح نذرهشتم ویژه زندانیان وخانواده های آنان به نیت امام رضاع ،تعداد هشت سرویس سیسمونی نوزاد و سی دستگاه تبلت به فرزندان زندانیان نیازمند اهدا شد.
وی ادامه داد:اجرای طرح نذرهشتم ،یک طرح کشوری است که در زندانهای سراسر کشور انجام می شود و در این استان نیز در طول یک ماه گذشته تا کنون ۴ مرحله انجام و مرحله پنجم نیز به فرزندان و همسران باردار زندانی با تامین هشت سرویس سیسمونی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال است.
ضیائی فرد تصریح کرد:همچنین بدلیل شرایط کروناو استفاده فرزندان زندانیان نیازمند از گوشی و‌یا تبلت جهت آموزش,لذا در بررسی های هفتگی و تحقیقاتی که صورت گرفته آن دسته از خانوارها وفرزندانی که در این زمینه مشکل و‌کمبودی داشتند با عنایت کمیته امداد حضرت امام(ره) و پیگیری انجمن حمایت زندانیان اصفهان سی دستگاه تبلت به ارزش۹۰ میلیون تومان تأمین و اهدا گردید.
مدیرکل زندان های استان در پایان ضمن قدردانی از تلاش و‌مشارکت همه جانبه خیرین خواستار حضور و کمک خیرین ونیکوکاران در روزهای پایانی سال به خانواده های زندانیان از طریق انجمن حمایت از زندانیان گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا