آخرین آمار کرونایی در اردبیل / روند ثابت بستری‌ها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 34 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و 4 بیمار در اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

به گزارش ارک خبر،شهرام حبیب‌زاده ۱۴ مهرماه در جمع خبرنگاران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و ۴ بیمار در اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

وی افزود: مجموع واکسن تزریق شده در استان اردبیل در دو نوبت اول و دوم نیز ۹۶۱ هزار و ۸۰۹ واکسن بوده است که از این تعداد ۶۹۷ هزار و ۹۲۳ واکسن مربوط به نوبت اول و ۲۶۳ هزار و ۸۸۶ واکسن مربوط به نوبت دوم می‌باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲۳ بیمار تحت نظر هستند، ادامه داد: همچنین ۲۵ بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل مرخص شدند.

حبیب‌زاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری در استان اردبیل ۲۰۵ نفر است که از این تعداد ۵۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه ICU قرار دارند.

به گفته وی، هم‌اکنون شهرستان‌ پارس‌آباد، مشگین‌شهر، اردبیل و خلخال در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های بیله‌سوار، اصلاندوز، گرمی، نمین، سرعین، نیر و کوثر در وضعیت زرد قرار دارند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا