هیچگونه مشکل امنیتی در مرزهای شمال غربی نداریم

فرمانده ناجا با اشاره به تحولات اخیر در مرزهای شمال غربی کشور، گفت: هیچ گونه مشکل امنیتی نداریم و نیروهای ما در حال حراست از مرزهای کشور هستند.

به گزارش ارک خبر،سردار حسین اشتری، صبح شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ در حاشیه مراسم صبحگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هفته ناجا ۱۴۰۰ با شعار پلیس هوشمند امنیت پایدار کار خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه در کشور شاهد امنیت پایدار هستیم، گفت: بخشی از اقدامات ما در استان‌ها برگزار خواهد شد، بنای ما این است که خدمات بیشتری به هموطنان ارائه دهیم.

سردار اشتری تصریح کرد: بخش ترخیص خودروهای رسوبی مد نظر ما است، تخفیف ویژه‌ای در این باره اتخاذ کردیم، به غیر از خودروها و موتورسیکلت‌هایی که دارای احکام قضائی هستند، مابقی آنها با مراجعه مالکان به پارکینگ‌ها ترخیص خواهند شد.

وی درباره تحولات اخیر در مرزهای شمال غربی کشور گفت: هیچ گونه مشکل امنیتی نداریم و پاسداران مرزی ما در حال مرزبانی از مرزهایمان هستند، تجهیزات و نیروهای جدید به مرزهایمان اعزام کردیم.

فرمانده ناجا تاکید کرد: هیچ بن‌بستی نداریم و تمام موانع برداشته شده است، امیدوارم کشورها مسائل داخل خود را در داخل کشورهایشان حل و فصل کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا