محکومیت باشگاه تراکتور در قبال دروازه‌بان جنجالی

باشگاه تراکتور تبریز محکوم به پرداخت مبلغی سنگین به دروازه بان جنجالی خود شد.

به گزارش ارک خبربه نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای صادره کمیته تعیین وضعیت فدراسیون به شرح زیر است:

* با توجه به شکایت محسن فروزان از باشگاه تراکتورسازی، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۰۳ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پرونده شکایت سینا سلطان علیزاده از باشگاه تراکتور، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۶۳۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و ۱۳ میلیون ریال و ۷۳۴ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پی شکایت حسام نامجو مطلق از باشگاه استقلال تهران، کمیته وضعیت با توجه به استرداد دعوا توسط خواهان جهت رسیدگی با تکلیفی مواجه نمی‌باشد.

*با توجه به شکایت باشگاه ملوان بندرانزلی از باشگاه هیأت فوتبال استان البرز در خصوص حق آموزش زهرا معصومی، کمیته وضعیت دعوای خواهان را به دلیل عدم اجرای مقررات مربوط به حق آموزش در فوتبال بانوان مردود اعلام کرد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

باشگاه تراکتور در حالی محکوم به پرداخت مبلغ بالای نیم میلیارد تومانی به فروزان شده است که حاشیه‌های حضور این بازیکن در لیگ برتر هجدهم باعث شد تا او در چند بازی اخیر نه تنها در چارچوب دروازه این تیم حضور نداشته باشد بلکه با تصمیم محمدرضا زنوزی مالک باشگاه از این تیم اخراج شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا