رئیس کل بانک مرکزی وارد تبریز شد

رئیس کل بانک مرکزی به همراه جمعی از مدیران بانک‌های کشور به منظور بررسی مسائل بانکی آذربایجان‌شرقی، صبح امروز وارد تبریز شد و مورد استقبال استاندار آذربایجان شرقی قرار گرفت.

به گزارش ارک خبر،علی صالح‌آبادی در نخستین برنامه از سفر یک‌روزه خود به تبریز، با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

وی همچنین با شرکت در جلسه شورای هماهنگی بانک‌ها و جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی، مسائل و مشکلات مرتبط با نظام بانکی استان بویژه درخصوص تأمین منابع مالی بخش تولید و انتقال حساب‌های صنایع و معادن بزرگ به استان را با حضور مدیران بانک‌های کشور بررسی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، بازدید از مجتمع کشت‌وصنعت شیرین‌عسل در شبستر با هدف بررسی روند احداث واحد مرغداری شش میلیون قطعه‌ای به‌عنوان بزرگترین مرکز تولید گوشت مرغ خاورمیانه و خط تولید روغن خوراکی جهت خودکفایی استان در تولید این کالای اساسی، بازدید از گروه صنعتی تراکتورسازی با هدف بررسی روند تولید و تأمین منابع مالی این گروه صنعتی و بازدید از منطقه ویژه اقتصادی سهلان و شرکت در آئین افتتاح پروژه‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده رئیس کل بانک مرکزی در سفر به تبریز است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا