ساخت و ساز غیرمجاز در بستر مهرانه‌رود ساماندهی می‌شود

شهردار تبریز از ساماندهی ساخت و ساز غیر مجاز در بستر مهرانه‌رود خبر داد.

به گزارش ارک خبر، یعقوب هوشیار صبح امروز در بازدید از مسیر اکباتان به امیدیه که در قالب ششمین قرار خدمت در منطقه ۵ انجام شد، اظهار کرد: عمده موضوع این منطقه، مسیر ۲۴ متری کرکج است که بودجه آن باید افزایش یابد.
وی یادآور شد: شهرک طلاییه نیز ۱۳۰ هکتار است که نصف آن سمت دیگر اتوبان و فضای سبز خواهد بود.
شهردار تبریز تاکید کرد: احداث رینگ در این مسیر نقش ترافیکی مهمی دارد و خودروهای ورودی و خروجی از تبریز می‌توانند از این مسیر استفاده کنند.
شهردار تبریز امروز همچنین در بازدید از آخر عباسی و ساخت و ساز غیرمجاز در بستر رودخانه مهرانه رود، گفت: بخش عمده‌ای از این منطقه تملک شده است.
وی ادامه داد: برنامه شهرداری این است که با تملک بخشی از منطقه، ساخت و ساز غیرمجاز در مسیل رودخانه را ساماندهی کند.
بازدید از پروژه‌های منطقه ۵ و برگزاری جلسه به منظور بررسی مشکلات منطقه، ملاقات مردمی، جلسه با نخبگان و جلسه با خانواده شهدا و ائمه جماعات در دستور کار برنامه قرار خدمت است.
قرار خدمت یکی از برنامه‌های مدیریت شهری جدید تبریز است که امکان احصای مشکلات اختصاصی مناطق و همچنین حل آن ها با هماهنگی سایر دستگاه ها و مسئولان استانی را فراهم می کند.
پیش از این قرار خدمت در مناطق ۱، ۴، ۷، ۸ و ۶ شهرداری تبریز با هدف احصای مشکلات موجود در مناطق و بازدید از پروژه ها و دیدار با اقشار مختلف مردم برگزار شده و حضور در منطقه ۵، ششمین قرار خدمت شهرداری تبریز محسوب می شود.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا