اعزام یکصد ون جدید به مرز مهران برای خدمت رسانی به زائران اربعین

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از اعزام یکصد ون جدید جهت خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی به مرز مهران با دستور وزیر کشور خبر داد.

به گزارش ارک خبر،مرتضی ضامنی در حاشیه مراسم اعزام ون‌های جدید به مرز مهران در گفت‌وگو، گفت: آئین بدرقه یکصد ون جدید با حضور جواد توسلی مهر مدیر عامل شرکت ایران خودرو دیزل و جمعی از مدیران سازمان‌های حمل و نقل استان تهران و مدیران ایران خودرو شب گذشته در محل شرکت مذبور برگزار و این ون‌ها راهی مرز مهران شدند.
وی ادامه داد: بعد از ۱۲ سال وقفه در امر نوسازی تاکسی‌های ون، یک همکاری بسیار خوب و مطلوبی با مجموعه ایران خودرو دیزل شکل گرفت و یک قراردادی برای نوسازی ۵ هزار ون منعقد گردید که در راستای همزمانی با اربعین حسینی، طی توافق و هماهنگی با مجموعه ایران خودرو دیزل و با راهبری و دستور مقام عالی وزارت کشور، مقرر شد تعداد یکصد دستگاه از ناوگان ون عازم مرز مهران شوند.
ضامنی تاکید کرد: این تعداد ون جهت خدمت رسانی به زائران گرامی اربعین حسینی اعزام شدند و ما این حرکت را به فال نیک و بعنوان تبرک طرح نوسازی می‌گیریم. خوشبختانه تعداد ۵۰۰ دستگاه از این ناوگان آماده تحویل هستند و امیدواریم در چند روز آینده با هماهنگی‌ با مجموعه ایران خودرو بتوانیم فرآیند نوسازی را شروع نمائیم و شهروندان شهرهای هدف شاهد یک ناوگان نوسازی شده از این ون‌ها باشند.
در مراسم اعزام ون‌های جدید به مرز مهران جواد توسلی مهر مدیر عامل ایرانخودرو دیزل گفت: در راستای قرارداد فی مابین این شرکت با مجموعه وزارت کشور جهت تحویل پنج هزار دستگاه خودرو ون اولین کاروان یکصد دستگاهی این ناوگان با همکاری اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، جهت خدمت رسانی به زائران حسینی عازم مرز مهران شدند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا