حمایت همه جانبه سازمان از شرکت های هواپیمایی

صبح امروز کاپیتان محمدی بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و هیئت همراه از هواپیمایی آتا دیدار کردند. 

به گزارش ارک خبر،در این نشست خلبان محمدی بخش ضمن تقدیر از تلاش مجموعه هواپیمایی آتا در ایام اربعین ۱۴۰۱ به نقش مهم شرکت‌های هواپیمایی در صنعت هوایی اشاره کرده و افزود: صنعت هوانوردی کشور علی رغم تنگناها نباید متوقف شود.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری همچنین به حمایت همه جانبه این سازمان از شرکت‌های هواپیمایی تاکید نموده و اظهار داشت: سازمان هواپیمایی باید در جهت اعتلا و توفیق صنعت حمل و نقل هوایی کشور گام برداشته و نقش شتاب دهنده داشته باشد نه بازدارنده.

در ادامه این جلسه کاپیتان قیاسی، مدیرعامل هواپیمایی آتا نیز ضمن خیرمقدم به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و هیئت همراه، از مدیریت هوشمندانه و هدایت گرانه ایشان تقدیر کرده و ابراز امیدواری نمودند که برنامه دراز مدت تدوین شده توسط هواپیمایی آتا با سرفصل های سازمان هواپیمایی کشوری همسو بوده و دارای چشم‌اندازی مناسب و موثر باشد.

در پایان این دیدار کاپیتان محمدی بخش از مدیرعامل هواپیمایی آتا، معاونان و تلاشگران منتخب این شرکت در اربعین ۱۴۰۱ تقدیر نمودند.

انتهای پیام/

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا