راه مذاکره باز است/ غربی‌ها دست از زیاده خواهی بر نمی‌دارند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در مجلس راه مذاکره و گفتگو در حوزه هسته ای باز است اما غربی‌ها دست از زیاده خواهی بر نمی‌دارند، گفت: بر این اساس مقامات کشورهای غربی باید بدانند اگر منافع ایران تامین شود می توان پیشرفت داشت در غیر این صورت مردم ایران در مقابل زورگویی ها می ایستند.

به گزارش ارک خبر،سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، در رابطه با پشت پرده تدوین پیش نویس قطعنامه آمریکا و تروئیکای اروپا درباره همکاری ایران با آژانس،  اظهار کرد: متاسفانه غربی ها بازی را از اول شروع کرده اند و می‌خواهند از طرق مختلف به کشورمان فشار وارد کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این در حالی است که آمریکا و همپیمانانش این راه را قبلا رفته اند و هیچ نتیجه ای نگرفته اند لذا مجددا با شکست مواجه خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه راه مذاکره و گفتگو در حوزه هسته ای باز است اما غربی‌ها دست از زیاده خواهی بر نمی‌دارند، ادامه داد: بر این اساس مقامات کشورهای غربی باید بدانند اگر منافع ایران تامین شود می توان پیشرفت داشت در غیر این صورت مردم ایران در مقابل زورگویی ها می ایستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه جمهوری اسلامی بیشترین همکاری را با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی داشته است، افزود: در واقع گزارش های بازرسان این نهاد بین المللی نیز تایید کننده صلح آمیز بودن فعالیت های هسته ای ایران است.

عضو فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین هدف غربی ها از طرح این قطعنامه در شورای حکام با شکست مواجه خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا