مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد صندوق بازنشستگی ظرف ۲۴ساعت آینده پرداخت می‌شود

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری گفت: همه مطالبات بیمارستان‌ها و مراکز درمانی طرف قرارداد با این صندوق و مطالبات بازنشستگان بابت طرح جبران هزینه خسارت درمان، ظرف ۲۴ ساعت آینده پرداخت و تسویه خواهد شد.

به گزارش ارک خبر،نعمت الله ترکی در نشست با مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ، افزود: همه مطالبات بیمارستان‌ها و مراکز درمانی طرف قرارداد در طرح جبران هزینه خسارت درمان بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق همچنین بازنشستگانی که از این بابت مطالبه‌ای داشتند و اسناد آن را به شرکت آتیه سازان ارائه کردند، ظرف ۲۴ساعت آینده پرداخت و این مطالبات تسویه خواهد شد.

وی تاکید کرد: براین اساس، همه مراکز درمانی که تا پیش از این به دلیل عدم پرداخت مطالبات، قرارداد خود را معلق کرده و خدمات خود را به بازنشستگان این صندوق قطع کرده‌اند، باید ضمن برقراری دوباره خدمات خود به بازنشستگان با ارائه مستندات مالی، مطالبات باقیمانده خود را دریافت کنند.

ترکی تصریح کرد: مراکز درمانی و بیمارستان‌های طرف قرارداد در طرح جبران هزینه خسارت درمان موظف هستند همه خدماتی که متعهد شده‌اند را به بازنشستگان و افراد تحت پوشش بیمه تکمیلی صندوق بازنشستگی کشوری به صورت کامل ارائه کنند.

وی افزود: این صندوق متعهد است تا اگر مشکلی در زمینه تامین مالی و پرداخت نشدن مطالبات این مراکز وجود دارد در اسرع وقت به آن رسیدگی کند.

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه «مساله سلامت و درمان بازنشستگان در اولویت قرار دارد»، گفت: به هیچ عنوان بازنشستگان و وظیفه‌بگیران کشوری نباید برای خدمات مورد نیاز خود در حوزه سلامت و درمان معطل بمانند یا پاسخی از سوی این مراکز دریافت نکنند.

وی با اشاره به همکاری موثر شرکت آتیه سازان حافظ گفت: مقرر است تا به منظور رفع مشکلات احتمالی از این پس نشست های منظم و مستمری بین صندوق بازنشستگی و شرکت آتیه سازان برگزار شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا