تغییر مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی منتفی شد

به دنبال مخالفت استاندار آذربایجان شرقی تغییر مدیر کل آموزش و پرورش استان لغو شد.

به گزارش ارک خبر،یک منبع موثق اعلام کرد؛ با توجه به اینکه شب گذشته وزیر تصمیم نهایی خود مبنی بر صدور حکم به مدیر کل جدید را گرفت؛ استاندار آذربایجان شرقی در جریان این تغییر نبود به همین دلیل با وجود حضور معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش جهت برگزاری مراسم تکریم و معارفه در تبریز؛ این امر انجام نشد.

اگرچه تغییرات مدیریتی در استان ها امری طبیعی با تغییر دولت هاست اما تغییر مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از اردیبهشت ماه امسال با چالش های فراوانی مواجه شده است.

با وجود اینکه تغییر مدیریت در این اداره کل اردیبهشت ماه امسال با تاخیر انجام شد ولی به دلیل نفوذ و اعمال نظر گسترده نمایندگان مجلس از اولین روز آغاز به کار علیرضا صیادی این اداره کل با چالش های جدی مواجه شد که بیشتر به دلیل اهمیت دستگاه تعلیم و تربیت در استان و همچنین حساب ویژه ای که نمایندگان روی آرای فرهنگیان در انتخابات آتی مجلس باز کرده اند؛ بر می گردد.

امروز هم که گویا بعد از ۸ ماه قرار بود صیادی از این اداره کل خداحافظی کند،  استاندار مخالفت کرد و معاون پرورشی وزیر بدون اعطای حکم وزیر به رحیم احمدی مدیر کل جدید استان؛ تبریز را ترک کرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا