هوشیاری رهبری موجب ناکامی دشمنان شد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: هوشیاری و درایت مقام معظم رهبری موجب ناکامی دشمنان در ایجاد آشوب و بلوا در کشور شد.

به گزارش ارک خبر،حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز چهارشنبه در همایش جهاد تبیین شهرستان کلیبر، با اشاره به فتنه‌های مختلف دشمنان علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی طی ۴۴ سال گذشته، افزود: دشمنان در طول سالیان گذشته سعی کرده اند با ایجاد بهانه‌های واهی در سال‌های متمادی و امسال، بلوا و آشوب ایجاد کنند و نظام را از بین ببرند، اما با رهبری داهیانه و همچنین هوشیاری مردم تمامی نقشه های انها نقش بر آب شد.

وی رمز پیروزی انقلاب اسلامی را وحدت، یکپارچگی و احترام گذاشتن به تمام سلایق داخل انقلاب و نظام دانست و اظهار کرد: امروز ما برای بقا و دوام انقلاب باید در خط امام و رهبری حرکت کنیم چرا که پافشاری روی اصول اعتقادی و دینی و تقویت روحیه استکبارستیزی از شاخصه‌های اصلی انقلاب است.

آل هاشم با بیان اینکه از همان اوایل انقلاب اسلامی توطئه‌های استکبار جهانی برای مهار انقلاب به لطف خداوند بی نتیجه مانده است، ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان فکر نمی‌کردند که این انقلاب به این سرعت به نتیجه برسد و از همان اوایل انقلاب توطئه‌های برای مهار انقلاب اجرا کردند اما شکست خوردند.

وی با اشاره به تهدیدها، ترورها و توطئه‌های مکرر مستکبران علیه انقلاب اسلامی، گفت: دشمنان در این سال ها سعی داشتند با نقشه‌ ترور و حذف چهره‌های برجسته انقلاب و ایجاد ترس و وحشت میان مردم، این انقلاب را مهار کنند، به طوری که از اول انقلاب تا به امروز بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم ایران را با ترور وحشیانه خود شهید کردند.

آل هاشم به جنگ تحمیلی رژیم بعث صدام علیه ایران اشاره و اضافه کرد: وقتی دشمنان دیدند نمی‌توانند با ایجاد آشوب انقلاب را از بین ببرند در شهریور ۵۹ جنگی را علیه ایران به راه انداختند که در ظاهر این حنگ بین دو کشور بود، اما در حقیقت میان ایران و کشورهای استعمارگر غربی و آمریکا ادامه یافت که حضور جوانان غیور انقلابی در جبهه‌ها این نقشه دشمن را نیز خنثی کرد.

وی انتخاب آیت الله خامنه‌ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی توسط مجلس خبرگان رهبری را اقدامی بجا و بسیار مفید و موثر در تثبیت نظام دانست و افزود: انتخاب هوشمندانه ایشان به زعامت نظام اقدامی هوشمندانه بود و امروز جمهوری اسلامی بعد از ۴۳ سال از آغاز تولدش با همان صلابت و اقتدار رهبری می شود و مسلمانان جهان با هدایتهای مقام معظم رهبری پیش می روند.

شهرستان کلیبر با جمعیت ۶۰ هزار نفر در فاصله ۲۱۰ کیلومتری شمال شرق تبریز واقع است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا