اطلاعیه پلیس اصفهان در خصوص اجرای طرح “ذوالفقار” با هدف مبارزه مقتدرانه با سرقت

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان با صدور اطلاعیه ای از اجرای طرح “ذوالفقار” این فرماندهی با هدف مبارزه مقتدرانه با جرم سرقت همزمان با سراسر کشور خبر داد.
به گزارش ارک خبر، در متن اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان آمده است:
« سرقت، یکی از جرایمی است که با کاهش احساس امنیت در جامعه ارتباط مستقیم داشته و مبارزه قاطعانه با این جرم همواره به عنوان یکی از مطالبات اصلی مردم از پلیس و دستگاه قضا بوده است. در همین راستا پلیس این موضوع را همیشه در اولویت برنامه های خود قرار داده و در طول سال اقدامات مقابله ای خوبی را با سارقان صورت داده و حجم سنگینی از اموال مسروقه را به مال باختگان مسترد کرده است.
اینک که به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم با تدابیر فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران، به منظور حفاظت از حقوق مردم و ایجاد فضایی نا امن برای سارقان طرح ضربتی”ذوالفقار” با هدف مبارزه مقتدرانه با سارقان از ظهر امروز همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان به طور ویژه به اجرا گذاشته می شود.
در این خصوص ضمن تشکر از همراهی و همکاری آحاد جامعه با طرح ها و برنامه های پلیس از عموم مردم، مسئولان دستگاه ها، نهادها و خبرنگاران رسانه های گروهی می خواهیم با مشارکت در این طرح به هرچه بهتر اجرا شدن آن و ارتقای روز افزون امنیت در این استان کمک کنند.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا