درخواست باشگاه برای کاهش محرومیت «هادی محمدی»/ صدور کارت بازی «رومرو گومز»/ برگزاری کلاس دانش‌افزایی خمز برای مربیان ایرانی

مدیرعامل باشگاه تراکتور از صدور کارت بازی رومرو گومز خبر داد.

به گزارش ارک خبر، هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور با ابراز رضایت از شرایط تیم، بیان کرد: خوشبختانه طی هفته‌های اخیر روند خوبی را طی کرده‌ایم و امیدواریم که این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

دریافت ITC  و صدور کارت بازی رومرو گومز

مدیرعامل باشگاه تراکتور از صدور کارت بازی رومرو گومز خبر داد و اظهار داشت: پس از آنکه ITC  این بازیکن از اسپانیا به فدراسیون فوتبال رسید، کارت بازی از سوی سازمان لیگ صادر شد و رومرو گومز در صورت صلاحدید کادر فنی می‌تواند از بازی آینده در ترکیب تیم قرار گیرد.

ارایه درخواست کاهش محرومیت هادی محمدی به کمیته استیناف

مدیرعامل باشگاه تراکتور همچنین درخصوص آخرین وضعیت محرومیت هادی محمدی بیان داشت: روز گذشته شخصاً در جلسه کمیته استیناف حضور یافته و دفاعیات باشگاه در مورد این بازیکن که توسط کمیته انضباطی سه جلسه محروم شده بود را به قضات کمیته استیناف ارایه کرده و درخواست تعلیق محرومیتش را تقدیم کردیم. به نظر می‌رسد طی روزهای آتی کمیته استیناف رای نهایی خود در رابطه با مدافع تراکتور را اعلام کند. امیدواریم که دفاعیات باشگاه تراکتور مورد توجه قرار گیرد.

خمز برای مربیان ایرانی کلاس دانش‌افزایی برگزار می‌کند

نصیرزاده با اشاره به تماس رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال، توضیح داد:  از آنجایی که سرمربی تراکتور جزو مدرسان برجسته یوفا در اتحادیه فوتبال اروپاست «ابراهیم شکوری» دو تقاضا از ما داشت؛ اول اینکه شرایط حضور تعدادی از مربیان ایرانی در تمرینات تراکتور جهت یادداشت برداری فراهم شود و موضوع دوم، برگزاری کلاس دانش افزایی با تدریس پاکو خمز در زمان تعطیلات نوروزی برای مربیان متقاضی در تهران یا تبریز بود که در صحبتی که با خمز داشتم با این دو خواسته موافقت کردند. این کلاس ترجیحاً در تبریز برگزار خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در پایان اظهاراتش با ابراز امیدواری نسبت به تداوم روند رو به رشد تیم خاطرنشان کرد: ارکان باشگاه برای موفقیت تیم همدل هستند و همانگونه که پیش از این مالک باشگاه عنوان کرده، ما علاوه بر موفقیت در فصل جاری، از هم‌اکنون برای فصل آتی نیز برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا انشالله شاهد رشد و شکوفایی توأم با افتخارآفرینی باشگاه تراکتور باشیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا