علیرضابیگی: دشمن نیز موفق شده بحث حجاب را سیاسی کرده

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: باید بپذیریم نقص و نارسایی هایی که در حوزه فرهنگ و ترویج حجاب اتفاق افتاده است را با توسل جستن به شیوه های امنیتی و انتظامی نمی توانیم جبران کنیم.

به گزارش ارک خبر،به نقل از ایسنا؛ احمد علیرضابیگی، با اشاره به تلاش دشمن برای نشان دادن تصویری امنیتی و سیاسی از حجاب، بیان کرد: موضوع حجاب یکی از موضوعات ارزشی جامعه ما است اما ترویج حجاب با توسل به شیوه های امنیتی، و سلبی جواب نمی دهد.

نماینده تبریز با بیان این‌که «دشمن نیز موفق شده بحث حجاب را سیاسی کرده و تبدیل به وسیله ای برای ابراز مخالفت کند» اظهار کرد: هر اقدامی که بخواهد موضوع حجاب را سیاسی و امنیتی کند نوعی گام برداشتن در سناریویی است که دشمن طراحی کرده است.

نباید زمینه دوقطبی‌سازی در جامعه ایجاد شود

علیرضابیگی با تاکید بر این‌که مسئولان باید مراقب باشند تا زمینه رویارویی و ایجاد دو قطبی در جامعه ایجاد نشود، گفت: اکنون باید به موضوعاتی بپردازیم که همه مردم در خصوص آن اتفاق نظر دارند. تورم، بیکاری، مشکلاتی که جامعه را به جهت فقدان امنیت شغلی تهدید کرده، خانواده ها را از هم می‌پاشاند. کمتر خانواده‌ای به واسطه فقدان حجاب درحال متلاشی شدن است اما خانواده‌های زیادی به واسطه مسائل اقتصادی در حال فروپاشی است. چه میزان پرونده‌های طلاق در محاکم و دادگاه بر سر مسائل اقتصادی باز است. باید انرژی حاکمیت صرف حل این مسائل کلیدی شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا