کشف کود شیمیایی قاچاق و خارج از شبکه توزیع در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف یک تن و ۵۰۰ کیلوگرم کود شیمیایی یارانه‌ای سهمیه کشاورزان خارج از شبکه توزیع خبر داد.

به گزارش ارک خبر،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ توحید فارسی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی خبر واصله مبنی بر فروش کودهای شیمیایی یارانه‌ای سهمیه کشاورزان توسط افراد سودجو در یکی از مغازه‌های شهرستان، ماموران پلیس آگاهی و اداره جهاد کشاورزی، رسیدگی به موضوع را بلافاصله در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات و رصد اطلاعاتی و شناسایی فروشگاه مربوطه با هماهنگی مقام قضائی از این مغازه بازدید کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این مغازه تعداد ۳۰ کیسه ۵۰ کیلویی کود شیمیایی اوره یارانه‌ای سهمیه‌ای کشاورزان جمعاً مقدار یک تن و ۵۰۰ کیلو که خارج از شبکه توزیع بود را کشف کردند.

فارسی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کودهای کشف شده ۱۰۰ میلیون ریال تعیین شده، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی در خاتمه از شهروندان درخواست کرد: در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت‌های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا