زنان ایران قهرمان رقابت های بین المللی انفرادی کشتی آلیش شدند

خبرگزاری ارک – نمایندگان ایران در بخش انفرادی رقابت های المللی کشتی آلیش ( زنان ) به میزبانی بلاروس با کسب یک مدال طلا، دونقره و دو برنز قهرمان شدند.

رقابت های انفرادی تورنمنت بین المللی کشتی آلیش زنان ( کشتی با کمربند )روز گذشته(شنبه) با حضور تیم های ایران، بلاروس، اوکراین، صربستان، لیتوانی، روسیه، لهستان و استونی آغاز شد که در وزن 55کیلوگرم یگانه غریب گشته در دور اول کشتی گیری از کشور لیتوانی را ضربه فنی کرد و سپس در دور دوم با ضربه فنی مغلوب نماینده بلاروس شد.
وی در نهایت پس از پیروزی بر کشتی گیر دیگری از بلاروس به مدال برنز رسید.
در وزن 60کیلوگرم سمیه حیدری در دور اول رقابت ها حریفی از کشور روسیه را شکست داد و در دور دوم برابر نماینده بلاروس پیروز شد. وی در فینال این رقابت ها کشتی گیر دیگری از روسیه را ضربه فنی کرد و موفق به کسب مدال طلا شد.
در وزن 65 کیلو گرم زهرا مجدی در دور اول مغلوب حریف صربستانی و از دور مسابقات حذف شد.
در وزن 70کیلو گرم عزت قربانی در دور اول کشتی گیر بلاروسی را ضربه فنی کرد و به فینال مسابقه راه یافت و در دیدار نهایی در یک کشتی نزدیک 7بر 5 دیدار را به حریف لهستانی خود واگذار کرد و صاحب مدال نقره شد.
در وزن 75کیلو گرم مریم احمدی در دور اول مغلوب کشتی گیر روسی و در دیدار رده بندی موفق به کسب مدال برنز شد.
سعیده رحیمی در وزن به اضافه 75 کیلوگرم حریف اوکراینی خود را ضربه فنی کرد و به فینال راه یافت.
وی درمرحله نهایی مغلوب حریف صربستانی شد و به مدال نقره بسنده کرد.
همچنین روز یکشنبه مسابقات تیمی بین تیم های ایران، منتخب اروپا، منتخب بلاروس و اوکراین برگزار می شود .
همچنین قرار است در صورت موافقت فدراسیون های کشتی بلاروس و ایران مسابقه دوستانه بین تیم های دو کشور در روز دوشنبه برگزار شود.

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا