حضور فیتیله ای ها درکمیسیون اجتماعی مجلس

پایگاه خبری ارک  ـ رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از حضور دست اندرکاران برنامه فیتیله ای ها در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: فیتیله ای ها برای عذرخواهی از نمایندگان آذری زبان حضور یافتند و تاکید کردند که هیچ عمدی در این اتفاق نداشته اند.

عبدالرضا عزیزی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا اظهار داشت: فیتیله ای ها عذرخواهی دوباره خود را این بار نزد اعضای کمیسیون و نمایندگان مردم اعلام کردند و تاکید داشتند که این برنامه ضبط شده و هیچ قصدی در کار نبوده است.
وی اضافه کرد: قرار شد نمایندگان آذری زبان هم نظرات و ابراز عذرخواهی این بازیگران را به مردم منعکس کنند.
رییس کمیسیون اجتماعی بر حفظ تمامی هنرمندان این مرز و بوم تاکید کرد و گفت: با یک اشتباه نباید کسی را از هستی ساقط کنیم و این بازیگران هم رفتارشان سهوی بوده و غرضی در کار نداشته اند.
عزیزی ادامه داد: باید اشتباه و ابراز ندامت این گروه تلویزیونی را که خدماتی نیز در گذشته داشته اند مورد پذیرش قرار بگیرد.
رییس کمیسون اجتماعی همچنین درباره دیگر برنامه های کمیسیون متبوعش گفت:جلسه مشترکی با کمیسیون بهداشت، ستاد مبارزه با موادر مخدر ناجا و ستاد مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری، سازمان بهزیستی و معاونت پیشگیری وزارت اموزش و پرورش داشتیم تا به بررسی آسیب های اجتماعی بپردازیم.
وی ادامه داد: آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد در این نشست مشترک مورد بررسی قرار گرفت و حتی در زمینه افزایش بودجه آسیب های اجتماعی نیز بحث و بررسی های خوبی انجام گرفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا