اقدامات انجام شده در زندان های البرز شایسته تقدیر است

‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک :

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان ها،خسرو قهرمانی در بازدید از ندامتگاه های کرج و فردیس افزود: توجه به امور زندانیان در همه جنبه ها بخصوص امور بهداشتی و درمان اقدامات خوبی در زندان های استان البرز انجام شده است.
وی ادامه داد: ساخت استراحتگاه ویژه مراقبان نوبتی در خارج از اندرزگاه ندامتگاه های البرز می تواند الگویی برای تمامی استان های کشور باشد.
وی افزود:سازمان زندان ها بیش از هرچیز به منابع انسانی و زندانبانان توجه دارد ، ما باید بتو انیم انتظارات به حق زندانبانان یا بهتر بگوییم سنگر بانان اصلاح و تربیت را که همان ارتقای سطح آموزش و تبدیل وضعیت نیروها ی قراردادی به رسمی و یکسان سازی حقوق و دستمزد را شامل می شود به انجام برسانیم .
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان های کشور گفت: به رغم مشکلات برون سازمانی همچون کمبود اعتبارات ، این تعهد و پشتکار دلسوزانه کارکنان و مدیران است که توانسته است افتخار بیافریند .
قهرمانی با اشاره به آزمون استخدامی سازمان زندان ها افزود: این اقدام بنابر تاکید و پیگیری مجدانه رئیس سازمان زندان ها و حوزه توسعه مدیریت و منابع به انجام رسید که به زودی نتایج آن اعلام خواهد شد.
در این بازدید محمود ضیائی فر مدیرکل امور کارکنان و خدمات اداری ، سعید زارع زاده مدیرکل نوسازی و تحول اداری سازمان زندان های کشور از 2 ندامتگاه کرج و فردیس بازدید کردند.
7413/ 6155خبرنگار:معصومه مهتاب ** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا