افتتاح 18 طرح مخابراتی و خدماتی سلماس در دومین روز از دهه فجر

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک به نقل از روز چهارشنبه ایرنا این طرح ها شامل افتتاح همزمان 16 طرح مخابراتی، بهره برداری از واحد تولیدی هواکش خودرو و واحد تولیدی سبد پلاستیکی است که در مجموع برای تکمیل و بهره برداری آنها بیش از 13میلیارد و 400 میلیون ریال هزینه شده و با بهره برداری از این طرح ها برای 22 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.
به گزارش ایرنا نمایشگاه توانمندی ها و صنایع دستی بانوان سلماس همزمان با دومین روز از گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان شهرستان در حمام تاریخی شیخ سلماس گشایش یافت.
مسئول کانون بانوان فرمانداری سلماس در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه فرهنگی، اجتماعی و هنری به منظور معرفی توانمندی ها و ظرفیت های هنری و تولیدی بانوان این شهرستان برپا شده است.
سمیه داوری افزود: این نمایشگاه دارای هفت غرفه در زمینه های البسه و پوشاک، صنایع دستی، کیف چرمی، مجسمه، نان، کیک و شیرینی سنتی و محلی اقوام، خیاطی و گل دوزی، انواع ترشی، بدلیجات، انواع تابلو فرش و تابلوهای هنری و نیز مواد غذایی است.
وی ادامه داد: این نمایشگاه از 13 تا 22 بهمن سال جاری به مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی در محل حمام تاریخی شیخ آماده بازدید همشهریان این شهرستان است.
شهرستان سلماس با حدود 200 هزار نفر جمعیت در 85 کیلومتری ارومیه، مرکز آذربایجان غربی واقع است.
7156/ 3072 ** خبرنگار: جمال فرخیان ** انتشار دهنده: علیرضا فولادی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا