روحانی: جانبازان، شهدا و ایثارگران با فداکاری خود کشور، نظام و ملت را بیمه کردند

‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک :

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس‌ جمهوری در ادامه دیدارهای سرزده و مستمر خود با جانبازان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران ضمن حضور در منزل جانباز «علی‌اصغر امیدی» از تلاش‌ها، ایثارگری‌ها، خدمات و جانفشانی‌های این جانباز بالای 70 درصد در راه میهن و نظام اسلامی، قدردانی و تجلیل کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در این دیدار که چهارشنبه شب و در فضایی معنوی و صمیمی انجام شد، گفت: دیدار با جانبازان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران، وظیفه و توفیقی برای دولت است.
روحانی تصریح کرد: جانبازان، شهدا و ایثارگران با فداکاری خود کشور، نظام و ملت را بیمه کردند و اگر مقاومت دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نبود، دشمنان هر روز فکر حمله به ایران را در سر می پروراندند.
جانباز امیدی نیز در این دیدار با قدردانی از سنت حسنه رئیس‌ جمهوری در دیدار با جانبازان و خانواده معظم شهدا، موفقیت و پیروزی دولت تدبیر و امید را در خدمت‌رسانی به ملت شریف ایران از درگاه خداوند منان مسألت کرد.
جانباز 70 درصد امیدی در سال 1366 در منطقه عملیاتی کردستان و عملیات «نصر یک» بر اثر اصابت گلوله توپ از ناحیه دو دست به مقام والای جانبازی نایل شد.
در این دیدار که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رئیس جمهوری در امور ایثارگران و رئیس ‏بنیاد شهید نیز حضور داشت، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی رئیس جمهوری به این جانباز دوران دفاع مقدس تقدیم شد‎.‎
شبد**1953**1504**تنظیم کننده: مرتضی شحنه**انتشار دهنده: علی پاینده

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا