پروژه های میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان در فجر سی و هشت

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

پروژه های میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان در فجر سی و هشت

پروژه های میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان در فجر سی و هشت

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان از افتتاح طرح ها و پروژه های گردشگری میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان در ایام دهه فجر، سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ فریدون اله یاری با اعلام این مطلب به شرح طرح های میراث فرهنگی و گردشگری که همزمان با ایام دهه فجر افتتاح می گردد پرداخت.

مدیر کل میراث فرهنگی استان گفت: افتتاح 32 دفتر خدمات مسافرتی بند «ب» در شهرستانهای اصفهان، مبارکه، گز و برخوار، خمینی شهر، تیران و کرون و کاشان و همچنین افتتاح دو هتل «وینا» و «جام فیروزه» در شهرستان اصفهان در دستور کار برنامه های ایام دهه فجر این اداره کل قرار دارد.

وی افزود: همچنین 6 اقامتگاه سنتی به نام های میناس، عادل، بام جلفا، بهشت جلفا، ستوده و قائلی در شهرستا نهای اصفهان، کاشان و گلپایگان در این ایام افتتاح خواهند شد.

اله یاری با اشاره به افتتاح 4 اقامتگاه بوم گردی به نام های صالح، ستوده، قادری، و نسیم زنده در شهرستانهای کاشان، برزک خور و بیابانک و اصفهان از افتتاح هتل آپارتمان زنده رود و مهمانپذیر رحیمی در اصفهان نیز خبر داد.

شایان ذکر است در طی این ده روز برنامه های متنوعی همچون افتتاح اداره میراث فرهنگی شهرستان اصفهان، گردهمایی هموطنان ارامنه اصفهان در مسجد شیخ لطف الله به مناسبت دهه فجر و راه اندازی ایستگاه پذیرایی از راهپیمایان شهر اصفهان نیز صورت می پذیرد.همچنین برنامه ریزی جهت سفر سه روزه راهنمایان کنوانسیون جهانی راهنمایان تور به اصفهان نیز از دیگر برنامه های استان اصفهان در این ایام خواهد بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا