برگزاری مجمع سالانه هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان اصفهان

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

برگزاری مجمع سالانه هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان اصفهان

مجمع سالانه هیات بولینگ ، بیلیارد و بولس استان اصفهان با حضور رییس و دبیر فدراسیون ، مدیر کل و معاونین ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی هیات بولینگ ، بیلیارد و بولس استان اصفهان ؛سید مسعود داودی رییس هیات بولینگ ، بیلیارد و بولس با ارائه گزارشی از عملکرد سال گذشته هیات گفت : توانسته ایم با برنامه ریزی های مدون و برگزاری منظم مسابقات ؛ علاوه بر استعداد یابی و گسترش این رشته ورزشی در جامعه ، همواره سکوهایی در مسابقات ملی و بین المللی در بخش آقایان و بانوان داشته باشیم
داودی افزود : با توجه با کسب گرید Aتوسط فدراسیون بولینگ ، بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران و امکان میزبانی مسابقات جهانی در کشور ، استان اصفهان این آمادگی را دارد که با توجه به پتانسیل های موجود در اصفهان، با حمایت و همراهی فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان میزبان مسابقات جهانی باشد .
محمد سلطان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت : هیات بولینگ ، بیلیارد و بولس استان اصفهان طی سالهای اخیر یکی از کم حاشیه ترین هیات های ورزشی استان اصفهان بوده است که نشان از مدیریت قوی رئیس هیات دارد .
سلطان حسینی افزود : اداره کل ورزش و جوانان همواره پشتیبان و همراه همه هیات های ورزشی بوده است و هیات بولینگ ، بیلیارد و بولس استان نیز از این قاعده مستثنا نیست .
وی افزود ، این آمادگی وجود دارد تا با در اختیار قرار دادن زمینی مناسب ، هیات بتواند با ورود بخش خصوصی اقدام به راه اندازی مکانی مناسب برای استعداد پروری در کلیه رشته های ورزشی زیر مجموعه خود داشته باشد .
سلطان حسینی خاطر نشان کرد : تشکلهای مردم نهاد میتوانند نقش قابل توجهی در استعداد یابی ورزشی و جذب افراد بیشتر به رشته های ورزشی زیر مجموعه هیات داشته باشند و اداره کل ورزش و جوانان نیز خود را موظف به حمایت از این تشکلها میداند .
هاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ ، بیلیارد و بولس گفت : هیات های استانی باید به دنبال درآمد زایی و جذب سرمایه گزار باشند تا بتوانند در بخش های استعداد یابی و قهرمان پروری فعالیت بیشتری داشته باشند .
اسکندری افزود : با آنالیز کشورهایی که در رده های بالای قهرمانی در رشته های بولینگ ، بیلیارد و بولس قرار دارند به دنبال رفع نقاط ضعف خود هستیم تا بتوانیم همواره سکوهای جهانی را در اختیار داشته باشیم .

 

دکمه بازگشت به بالا