اصلاح شیب های شیروانی حاشیه راه ها

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

اصلاح شیب های شیروانی حاشیه راه ها
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان ، فرزاد دادخواه معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت : اغلب تلفات و تصادفات جاده ای ریشه در عامل انسانی دارد و خواب آلودگی ، سرعت غیر مجاز و خروج از جاده از جمله مواردی است که سهم قابل توجهی در این امر در راه های استان اصفهان دارد .
وی افزود : ایجاد فضایی مناسب در حاشیه راه ها برای رانندگان از جمله اقداماتی است که در کاهش تلفات ناشی از خروج خودرو از جاده و واژگونی موثر است .
فرزاد دادخواه خاطر نشان کرد : اصلاح شیب شیروانی در کناره جاده ها و به نحوی بخشنده نمودن جاده به منظور ارتقاء سطح ایمنی تردد در جاده ها و جلوگیری از واژگونی و کاهش آسیب سرنشینان وسایط نقلیه انجام میگردد .
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان افزود : طی یکسال گذشته بیش از ۲۸۵ کیلومتر عملیات شانه سازی و اصلاح شیب شیروانی در محورهای اصلی و نقاط پر تصادف استان اصفهان انجام شده که هزینه ای بالغ بر چهارده میلیارد و دویست و پنجاه میلیون ریال در بر داشته است .
دادخواه با اشاره این نکته که عواملی همچون راه ، خودرو و انسان در بروز حوادث رانندگی تاثیر دارند گفت : امید واریم با انجام اقدامات ایمن سازی زود بازده مانند اصلاح شیب های شیروانی راه ها شاهد کاهش تصادفات و تلفات ناشی از حوادث رانندگی در استان اصفهان باشیم

دکمه بازگشت به بالا