پیگیر مشکلات مدیریت سد کوچری گلپایگان هستیم

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اصفهان:

پیگیر مشکلات مدیریت سد کوچری گلپایگان هستیم

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اصفهان گفت: نماینده شهرستان در مجلس قبل از ما پیگیر موضوع مدیریت آب سد کوچری بوده و مراتب از طریق وزیر کشور و نیرو پیگیری خواهد شد.

به گزارش ارک خبربه نقل از مهر، حمیدرضا طباطبایی نائینی در نشست هم اندیشی با مسئولین، اعضای شوراهای شهری روستایی و تشکل های مردمی شهرستان گلپایگان که صبح امروز شنبه برگزار شد، ضمن تقدیر از حضور این جمع که نسبت به مطالبات شهرستان اقدام کرده اند، اظهار داشت: نماینده شهرستان در مجلس در طول یک ماه گذشته چندین تماس تلفنی در راستای امور به ویژه وضعیت فرمانداران دو شهرستان داشت که پیگیری و مشورت هایی برای انتخاب افراد مورد نظر در پست فرمانداری مطرح و بررسی شد.

وی تصریح کرد: بنای ما در این نشست این است که صدا و مطالبات شما مردم را از طریق نمایندگان که در این جلسه حضور دارند، بشنویم و این گونه نیست که تصمیمی در راستای مسایل و امور اجرایی شهرستان گرفته شود و شما مردم رنجیده خاطر شوید.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری استان اصفهان به مطالبات ارائه شده در این جلسه اشاره کرد و افزود: دو خواسته مهم مردم این خطه یکی در حوزه مدیریت اجرایی شهرستان است که در این رابطه عیناً با استاندار اصفهان مراتب کتبی و شفاهی ارائه خواهد شد و با شناختی که من با حدود ۳۰ سال خدمت دارم و مدیران مختلفی را مشاهده کردم، انسانی که اهل دموکراسی باشد، گوش به حرف بدهد و تصمیم بگیرد را در شخصیت آقای مهرعلیزاده دیدم و ایمان دارم با انتقال مراتب فوق تصمیمی جدی اتخاذ خواهد کرد.

وی با اشاره به مطالبه دیگر مردم شهرستان در راستای مسایل مرتبط با امور آب به ویژه حقابه و مدیریت سد کوچری گلپایگان اظهار داشت: طبق اطلاعاتی که از مدیرکل امور آب استان به دستم رسیده تغییر مدیریت اجرایی سد کوچری تصدیق شد که لازم است در این رابطه کنکاش و بررسی بیشتری صورت پذیرد.

خیر و صلاح مردم گلپایگان مدنظر مسئولان استانی قرار خواهد گرفت

طباطبایی نائینی با تأکید بر اینکه بختیار نماینده شهرستان در مجلس قبل از ما پیگیر موضوع مدیریت آب سد کوچری بود، افزود: مراتب از طریق وزیر کشور و وزیر نیرو پیگیری خواهد شد و همچنین حساسیت آن نیز به اطلاع مقامات امنیتی خواهد رسید.

وی با بیان اینکه برخی از موارد درخواستی در حیطه اختیار پاسخگویی من نیست و نیاز به جلسات مختلف جهت بررسی دارد، تاکید کرد: شما مردم مطمئن باشید که استاندار هم به این مسئله حساسیت دارد چنانکه ما تا پاسی از شب و طی جلسات مختلف مسایل مرتبط به استان را مورد بررسی و کنکاش قرار می دهیم.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری استان اصفهان تصریح کرد: با توجه به مشغله های بسیاری که در مسایل استان صورت می گیرد انتظار نیست بگویید غرب استان فراموش شده، قطعاً بدانید که گلپایگان یک محور اصلی از شهرستان های مهم استان اصفهان است، چه کسی می تواند سابقه تاریخی شما، شهر مرجعیت پرور، انسان های دانشمند و فرهیخته این خطه را انکار کند.

وی ادامه داد: محال است کسی بتواند شهرستان گلپایگان مهد فرهنگ، افراد فرهیخته و دانشمند را نادیده بگیرد ما اعتقاد به این موارد داشتیم و قطعاً با برگزاری این نشست اعتقاد ما بیشتر شد لذا تأکید می کنم ما در این جلسه حضور یافتیم تا مسایل و مطالبات شما را گوش دهیم، جمع بندی کنیم و به استاندار بگوئیم، مطمئن باشید فرمایشات شما مدنظر قرار خواهد گرفت.

طباطبائی نائینی در پایان تأکید کرد: مسایل و مطالبات بیان شده با حضور نماینده شما در مجلس خدمت استاندار ارائه می شود، مطمئن باشید هر چه خیر و صلاح شما مردم گلپایگان است اول مدنظر قرار می گیرد، من این موارد را به شما اطمینان می دهم و همچنین از توسلی، سرپرست فرمانداری که در این مدت خوب خدمت کرده و رضایت مردم را فراهم کردند نیز تشکر می کنیم.

فرمانداری ویژه برای گلپایگان قابل پیگیری است

در ادامه قربانعلی قائمی، مشاور و دستیار ویژه استاندار اصفهان با اشاره به موارد مطرحه از سوی مسئولین و نمایندگان تشکل های مختلف شهرستان بیان داشت: برخی از موارد مطرح شده نیاز به پیگیری نماینده مجلس در تهران دارد و ما نیز پیگیر هستیم و در بحث فرمانداری ویژه نیز پیشنهاد خوبی است تصورم این است که قابل پیگیری خواهد بود.

وی افزود: در راستای مدیریت اجرایی شهرستان به محض برگشت به اصفهان و طرح مسایل با استاندار در این خصوص تصمیم گیری عاجلی با نظر نماینده شهرستان صورت خواهد گرفت و نتایج را خدمت شما مردم اعلام می کنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا