ساخت و مونتاژ غلتکهای قالب و سگمنت صفر ماشین ریخته گری شمارۀ ۵

پایگاه خبر ارک خبر-اصفهان:

ساخت و مونتاژ غلتکهای قالب و سگمنت صفر ماشین ریخته گری شمارۀ ۵
با مشارکت و همکاری کارشناســـان فـــولاد مبـــارکه و شرکت غلتکها و لاستیکهای صنعتی مبارکه (میرکو) غلتکهای قالب و سگمــــــنت صفر ماشین ریخته‌گری شمــارۀ ۵ به طـور کامل بومی سازی شد و با موفقیت مورد بهره برداری قرار گرفت.
مهدی اعتزازی مدیرعامل شرکت غلتکها و لاستیکهای صنعتی مبارکه (میرکو) ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به نیاز شرکت فولاد مبارکۀ اصفهان برای ساخت و مونتاژ کامل غلتکهای قالب و سگمنت صفر ماشین ریخته گری شمارۀ۵، ساخت و مونتاژ کامل این غلتکها در کمتر از یک سوم زمان معمول انجام شد.
در همین خصوص احمدرضا زمانی مدیر واحد اجرایی شرکت میرکو نیز با تأکید بر اینکه غلتـک‌های بومی سازی شده بــر روی خطوط ماشین ریخته‌گری شمارۀ ۵ با موفقیت نصب شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است، افزود: طراحی و مشخصات فنی غلتکهای با قطر ۱۲۰، ۱۵۰ و ۱۹۰ میلیمتری ماشین ریخته‌گری شمارۀ ۵ با غلتکهای سایر ماشینهای ریخته‌گری کاملا متفاوت است و ازنظر جنس، طراحی ساخت و مونتاژ از دقت و حساسیت بالا و به لحاظ فرایند مونتاژ نیز با توجه به دور، سرعت و سیستمهای کنترل از اهمیت زیادی برخوردار است.
وی از عوامل مهم کسب این موفقیت به دانش فنی، وجود نیروی انسانی متخصص و سیستمهای مدیریت پروژه و همچنین کیفیت در فرایندهای ساخت و مونتاژ این غلتکها اشاره کرد.
اعتزازی در پایان از همکاری معاونت‌های بهره برداری و خرید فولاد مبارکه، مدیریت و کارکنان نواحی فولادسازی و ریخته گری مداوم، تعمیرگاه مرکزی و کارکنان شرکت غلتکها و لاستیکهای صنعتی مبارکه (میرکو) تشکر و قدردانی کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا