جشن گلریزان شرکت فولاد مبارکه اصفهان برگزار شدآزادی ۱۵۰۰ زندانی غیر عمد در اصفهان

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

جشن گلریزان شرکت فولاد مبارکه اصفهان برگزار شدآزادی ۱۵۰۰ زندانی غیر عمد در اصفهان

جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان غیر عمد توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان در محل باغ فردوس اصفهان برگزار شد.

ارک خبربه نقل ازگسترش نیوز: جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان غیر عمد توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان با حضور رئیس کل دادگستری استان، رئیس و اعضای ستاد دیه استان، فرماندار شهرستان مبارکه، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و جمعی از مدیران شرکت‌های تحت پوشش، پیمانکاران و شرکت‌های طرف قرارداد گروه فولاد مبارکه در محل باغ فردوس اصفهان برگزار شد.

 

دکتر بهرام سبحانی مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در ابتدای این مراسم که پس از اقامه نماز مغرب و عشاء و صرف افطاری شرکت‌کنندگان در این مراسم در سخنانی به اهمیت کارهای خیر در جامعه اشاره کرد و گفت: قدم‌های خیری که فولاد مبارکه در جامعه داشته است موجب شده، این صنعت بحمدالله از خطرات و بلایای غیر مترقبه مصون باشد.

وی افزود: در فولاد مبارکه، کارکنان در دمای بالای ۱۲۰۰ درجه مذاب را منتقل می‌کنند که اصطلاحا جهنمی از مذاب است و تاکنون از بلایا مصون بوده‌اند.

دکتر سبحانی افزود: شرکت فولاد مبارکه اصفهان در پنج سال گدشته، زمینه آزادی بیش از ۱۵۰۰ زندانی غیر عمد را فراهم کرده است.

وی افزود: در پنج سال گدشته در جشن‌های آزادی زندانیان غیر عمد در کشور ۳هزار و ۸۵ زندانی در کشور آزاد شده‌اند که گروه فولاد مبارکه در آزادی ۵۰ درصد این زندانیان مستقیما نقش داشته است.

وی به انتظار جامعه از صنایع بزرگ برای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: فرهنگ دینی به ما آموخته که افرادی که می‌توانند در آزادی زندانیان که ناخواسته گرفتار شده‌اند همت کنند.

دکتر سبحانی به‌دست تقدیر روزگار در زندگی روزمره اشاره کرد و گفت: همین کمک‌ها و دستگیری از درماندگان است که موجب می‌شود امداد غیبی به داد فرد برسد.

 

وی افزود: وقتی در تلویزیون شاهد ازادی یک زندانی هستیم بسیار خوشحال میشویم حال توجه داشته باشیم با آزاد شدن سه هزار زندانی، موجی از خوشحالی خانواده‌ها را شاهد هستیم.

دکتر سبحانی به اهتمام شرکای اجتماعی و اقتصادی و پیمانکاران و طرف قرارداد گروه فولاد مبارکه اشاره کرد و گفت: شرکت فولاد مبارکه با بیش از ۳۰۰۰ شرکت شامل معادن سنگ آهن، تولیدکندگان مواد نسوز، تولیدکنندگان قطعات یدکی و بیش از ۱۲۰۰ شرکت تولید‌کننده محصولات مختلف تعامل اقتصادی دارد.

در ادامه این مراسم، خسروی وفا رئیس کل دادگستری استان اصفهان در سخنانی با تقدیر از گروه فولاد مبارکه در برگزاری منظم جشن‌های گلریزان آزادی زندانیان غیر عمد گفت: انصافا کمک‌های فولاد مبارکه، بسیار قابل توجه بوده است و زمینه کارهای بزرگ و گشایش‌های بزرگ شده است.

وی افزود: در ستاد دیه استان اصفهان، هر وقت یک زندانی فوری باید ازادشود، و بلحاظ مسائل مختلف مانند بیماری و… نیاز به آزادی سریع می‌باشد، شرکت فولاد مبارکه نقش پر رنگی در تامین بدهی داشته است.

وی با تقدیر و تشکر از مدیریت خوب و عالی دکتر سبحانی در حضور و مشارکت جدی فولاد مبارکه در برنامه‌های ستاد دیه افزود: جامعه ما قدر دان این مدیران است که بستر آزادی زندانیان را با پهن کردن سفره بابرکت گلریزان فراهم کرده‌اند.

وی افزود: ۱۵۰۰ نفر زندانی که فولاد مبارکه زمینه آزادی را فراهم کرده است، کار بسیار بزرگی است.

وی به نقل از مدیرکل زندان استان اصفهان گفت: از اول ماه رمضان ۳۸۰ نفر کسانی بدهی و محکوم مالی با پای خود به زندان مراجعه کردند.

وی افزود: شخصی که تا قبل از ماه رمضان حکم جلب آن صادر شده بود و، اجرای احکام دادگستری دنبال آن فرد بود، فقط با امید آزادی در گلریزان‌های ماه رمضان مراجعه کردند.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به جمع اوری حدود ۸ و نیم میلیارد تومان کمک به آزادی زندانیان از ابتدای امسال تاکنون گفت: در این مدت شاکیان نیز از ۴ و نیم میلیارد از طلب خود گذشت کرده‌اند که آنان نیز در این امر خیر شریک هستند.

وی افزود: در سال گذشته شرکای اقتصادی فولاد مبارکه، بیش از ۲ میلیارد تومان برای کمک به زندانیان پرداخت کردند.

وی ابراز امیدواری کرد امسال شاهد افزایش کمک‌های مردم و شرکت‌های طرف قرارداد فولاد مبارکه باشیم‌‌

عصار زادگان فرماندار شهرستان مبارکه در این مراسم در سخنانی با تقدیر از مجموعه فولاد مبارکه در مشارکت در مسوولیت‌های اجتماعی به‌ویژه آزادی زندانیان غیر عمد در کشور و استان گفت: شرکت فولاد مبارکه نقش بزرگی در رونق اقتصادی کشور و استان داشته و این شرکت در این برهه اقتصادی با ظرفیت کامل و رو به رشد فعالیت می‌کند که جای تقدیر دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا