جرائم تسهیلات حوادث غیرمترقبه در سال جاری بخشوده می شوند

ارک خبر- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی گفت: دریافت کنندگان تسهیلات مسکن روستایی و حوادث غیرمترقبه، اگر تا آخر امسال اصل تسهیلات را پرداخت کنند شامل بخشودگی سود و جرائم تسهیلات می شوند.
جرائم تسهیلات حوادث غیرمترقبه در سال جاری بخشوده می شوند
به گزارش ایرنا، علی جهانگیری روز سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل سرمایه گذاری و رفع موانع تولید شهرستان میانه از افرادی که تسهیلات حوادث غیرمترقبه و مسکن دریافت کرده اند، خواست با توجه به اتمام سال جاری با پرداخت اصل تسهیلات از مزایای بخشودگی سود و جرائم بهره مند شوند.
وی در بازدید از طرح های سرمایه گذاری و دانش بنیان دامپروری میانه اظهار داشت: این طرح می تواند در توسعه نژاد کارآمد و افزایش تولید گوشت با بهره وری بالا موثر واقع شود.
جهانگیری، صنایع تبدیلی کشاورزی در بخش ترکمانچای را از دیگر طرح های مهم کارآفرینی عنوان نمود و گفت: این طرح می تواند به تکمیل زنجیره تامین و تولید در بخش کشاورزی منجر شود.
وی سرمایه گذاری های موجود در سطح کشور به ویژه شهرستان میانه را نشانه امید در کشور با توجه به پمپاژ یاس و ناامیدی از سوی دشمنان خواند و افزود: برخی مشکلات بر سر راه سرمایه گذاری وجود دارد که در این شهرستان مشکلات پنج واحد بزرگ مورد بررسی قرار گرفت و از سوی مسئولان اقدام لازم اعمال می شود.
شهرستان میانه با ۱۸۰ هزار نفر جمعیت در ۱۶۰ کیلومتری جنوب تبریز واقع شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا