استخدام نیروی متخصص در پلیس فتا اصفهان

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

 

استخدام نیروی متخصص در پلیس فتا اصفهان

پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان اصفهان به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و متعهد خود اقدام به استخدام از بین برادران علاقمند به خدمت در این پلیس می کند.

سرهنگ” جواد درستکار” به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان در نظر دارد تا به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی خود از بین برادران علاقمند به خدمت در این پلیس تعداد محدودی از افراد را استخدام کند.

وی تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و التزام عملی به قانون اساسی ، داشتن اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام و ولایت فقیه، عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی در زمان تقاضای استخدام، نداشتن سوء پیشینه کیفری و عدم محکومی شدن به محرومیت از خدمات دولتی، برخورداری از سلامت جسمی و روانی مناسب و عدم اعتیاد را از جمله شرایط عمومی استخدام ذکر کرد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان، گفت: علامقندان می بایست فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر شامل نرم افزار، شبکه، هوش مصنوعی ، رباتیک و معماری سیستم های کامپیوتری باشند.

سرهنگ درستکار، با بیان اینکه حداقل معدل فارغ التحصیلان بایستی ۱۴ باشد اظهار داشت: حداکثر سن برای مقطع کارشناسی ۲۸ سال و کارشناسی ارشد ۳۰ سال تمام است.

این مقام انتظامی بیان داشت: علاقمندان می توانند با در دست داشتن دو قطعه عکس ۴×۳، تصویر کارت ملی و شناسنامه، تصویر مدرک تحصیلی و سابقه فعالیت های تخصصی خود از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح روزهای پنجشنبه هر هفته به نشانی اصفهان، خیابان قائمیه، کوی فضیلت، ساختمان پلیس فتا مراجعه نمایند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پایان، آخرین مهلت برای ثبت نام در پلیس فتای استان اصفهان را ۱۵ خرداد ماه عنوان کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا