نگاهی به عملکرد تیم ملی والیبال در هفته چهارم

تیم ملی والیبال ایران در هفته چهارم لیگ ملت‌ها توانست به ۲ پیروزی و یک شکست دست یابد.

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی والیبال ایران در هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال در اردبیل میزبان تیم‌های ملی والیبال پرتغال، استرالیا و فرانسه بود.

تیم‌های ملی استرالیا و پرتغال که در رتبه‌های پایین جدول بودند با ترکیب اصلیشان به این رقابت‌ها آمدند و فرانسه هم که یکی از پر افتخار‌ترین تیم‌های جهان است با تیم اصلی به غیر از ۲ بازیکن اصلی خود به اردبیل آمد.

فرانسوی‌ها که هدف اصلیشان رقابت‌های قهرمانی اروپا و انتخابی المپیک است در این رقابت‌ها تنها به فکر حضور در دور نهایی هستند و به همین منظور ار حضور تیم اصلی شان در این رقابت های امتناع کردند.

تیم فرانسه در هفته چهارم توانست در هر سه دیدار خود مقابل حریفانش با نتیجه سه بر صفر پیروز از زمین خارج شود.

تیم ملی والیبال ایران هم که هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال را با صدر نشینی به پایان رسانده بود در این هفته هم در ۲ دیدار نخستش مقابل حریفان خود یعنی پرتغال و استرالیا پیروز شد و در دیدار سوم خود  مقابل فرانسه‌ای باخت که در ۶ دیدار قبلی تنها یکبار موفق به شکستش شده بود، این دومین شکست تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ بود.

صعود ایران با ۲ باخت و ۱۰ برد در مجموع تمام هفته‌ها تقریبا قطعی است، اما پیروزی مقابل فرانسه می‌توانست در همین هفته کار صعود را تمام کند.

نگاهی به عملکرد تیم ملی والیبال در هفته چهارم

بازیکنان ایرانی در این هفته عملکرد خوبی داشتند، تیم ملی با یک برد در ۳ بازی باقیمانده خود مقابل تیم های آمریکا، صربستان و بلغارستان می‌تواند بلیت شیکاگو را قطعی کند.

برنامه بازی های ایران در هفته پنجم به شرح زیر است:

جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸: ایران – صربستان، ساعت ۱۸:۳۰

شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸: ایران – بلغارستان، ساعت ۲۲:۱۰

یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸: ایران – آمریکا، ساعت ۱۸:۳۰

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا