تربیت نیروی ماهر و کارآزموده در مرکز آموزش سازمان فاوا شهرداری اصفهان

تربیت نیروی ماهر و کارآزموده در مرکز آموزش سازمان فاوا شهرداری اصفهان

به گزارش ارک خبر:مرکز آموزش سازمان فناروی اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان بر اساس اهداف خود در جهت تربیت نیروی ماهر و کارآزموده برای صنعت فناوری اطلاعات برای سال جاری طرح دانش آموخته چیره دست (داچ) را در دست اجرا دارد.

مدیر مرکز آموزش سازمان فاوا شهرداری اصفهان با بیان این مطلب، به ثبت نام اولین دوره این طرح اشاره کرد و گفت: این دوره به منظور استفاده یکی از شرکت های معتبر تولیدکننده نرم افزار شهر اصفهان برای تربیت کارشناس تولید نرم افزارهای وب اپلیکشن تحت مدل های اختصاصی شرکت مذکور تهیه شده و شامل حدود ۷۰ ساعت آموزشی تخصصی و ۱۲ ساعت آموزش های عمومی مانند رفتار سازمانی، اخلاق حرفه ای و همکاری تیمی خواهد بود.

وی افزود: از بین نفراتی که دوره های کارگاهی مذکور را با موفقیت سپری نمایند، ۲ تا ۳  نفر به شرکت برای دوره کاروزی معرفی شده و  در پایان این دوره به این افراد گواهی نامه داچ مبنی بر طی موفق دوره کارورزی اعطا خواهد شد.

مجید غلامی در ادامه بیان کرد: در صورتی که افراد مذکور بتوانند سطح نیازهای شرکت را برآورده نمایند، حداقل یک نفر از آنها به کار گرفته شده و در این صورت ۸۰ درصد هزینه های انجام شده، توسط شرکت به دانشبر بازگشت داده می شود.

وی در خصوص گواهی صادر شده برای این دوره توضیح داد: گواهی کارورزی صادر شده، به عنوان سابقه کار تخصصی شرکت کنندگان محسوب شده و به عنوان یک سابقه مهارتی و تخصصی قابل ارایه به شرکت های دیگر است.

مدیر مرکز آموزش سازمان فاوا شهرداری اصفهان در پایان از دیگر برنامه های این طرح خبر داد و افزود: دوره های دیگر داچ در حوزه های تربیت کارشناس نگهداری شبکه های بیسیم ، کارشناس آزاد(Free Lancer) دیجیتال مارکتینگ و کارشناس متخصص نگهداری بانک های اطلاعاتی و پشتیبان حرفه ای سیستم ها نیز در دست اجرا بوده و به زودی ثبت نام آن آغاز خواهد شد.

شایان ذکر است علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به مرکز آموزش سازمان فاوا به نشانی خیابان آمادگاه، مقابل هتل عباسی مراجعه یا با شماره تلفن ۸-۳۲۲۲۸۷۸۷  داخلی ۱۴ تماس حاصل نموده و جهت ثبت نام از طریق نشانی الکترونیکی  icttraining.isfahan.ir  اقدام نمایند.

دکمه بازگشت به بالا