اکران ۳۶ فیلم در دومین روز از جشنواره کودک و نوجوان در اصفهان

سی ودومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان ونوجوانان؛

اکران ۳۶ فیلم در دومین روز از جشنواره کودک و نوجوان در اصفهان

 

۳۶ فیلم در دومین روز از سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان اکران می شود.

به گزارش ارک خبر: در دومین روز از جشنواره کودکان ونوجوانان دراصفهان ۳۶ فیلم کوتاه و بلند در سالن های سینمایی اکران می شود.

۳۶ فیلم کوتاه و بلند امروز در سالن نصف جهان، پردیس سینمایی ساحل و زنده رود، سالن نقش جهان ، چهل ستون و چهارسوق، پردیس سینمایی چهارباغ ، سینما بهمن، سالن های ۱، ۲ و  ۴ سیتی سنتر و پردیس هنر برای علاقه مندان به فیلم های جشنواره کودک و نوجوان نمایش داده می شود.

امروز در سالن نصف جهان پردیس سینمایی ساحل، اکران فیلم‌‌ها از ساعت ۱۶ با نمایش فیلم کوتاه رونالدو به کارگردانی رسپ بزگز  همچنین فیلم بلند فریاد سکوت به کارگردانی ویلادیمیر پوتاپوف با دوبله همزمان نمایش داده می شود.

همچنین در سانس بعدی سینما از ساعت ۱۸و ۱۵ دقیقه فیلم کوتاه مرداب به کارگردانی تورفین ایورسن همچنین فیلم بلند سوپر یوفی به کارگردانی مارتین اسمیتز با دوبله همزمان اکران می شود.

در سالن نقش جهان پردیس سینمایی چهارباغ هم نمایش فیلم ها از ساعت ۱۰ صبح با فیلم بلند بازیوو ساخته امیرحسین قهرایی آغاز می شود. سپس در سانس ۱۶:۳۰ فیلم بلند شب آفتابی ساخته سید علی مدنی روی پرده می رود.

سالن چهار اصفهان سیتی سنتر هم امروز را با نمایش آثار مرمت شده سینمای ایران از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می کند، سپس پویانمایی های تاتارستان روسیه ساعت ۱۹:۳۰اکران می شود.

گفتنی است؛ علاقه مندان برای اطلاع از دیگر آثار سینمایی جشنواره کودک ونوجوان می توانند به پایگاه اینترنتی https://icff.ir/ مراجعه کنند.

خبرنگار:علیرضاهژبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا