فراخوان مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم در دی ماه۹۸

فراخوان مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم در دی ماه۹۸

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتطامی استان گفت: کلیه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ دی ماه ۹۸ دریافت کرده اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

به گزارش ارک خبر ، سرهنگ “مهرداد پناهپوریان” اظهار داشت: مشمولان می بایست ساعت ۷:۰۰ صبح روز پنج شنبه ۱۹ دی ماه ۱۳۹۸ در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

وی افزود: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

معاون وظیفه عمومی پلیس استان اصفهان تاکید کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مطلع شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا