نظارت بر بسته‌های سفر نوروزی در آذربایجان‌شرقی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی از افزایش نظارت بر بسته‌های سفر ارائه‌شده از سوی دفاتر خدمات مسافرتی برای نوروز ۹۹ خبر داد.

مرتضی آبدار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به نزدیک شدن پایان سال و آغاز ثبت‌نام تورهای نوروزی از طریق دفاتر خدمات مسافرتی استان گفت: به‌منظور افزایش نظارت بر فروش بسته‌های سفر نوروزی و تضمین هرچه بیشتر کیفیت خدمات، قراردادهای منعقده از سوی این دفاتر توسط معاونت گردشگری استان بررسی خواهد شد.

آبدار افزود: در این راستا کلیه دفاتر خدمات مسافرتی آذربایجان شرقی موظف شده‌اند، پیش از فروش و تبلیغات هرگونه بسته سفر نوروزی، قراردادهای مربوطه را به معاونت گردشگری استان ارائه و نسبت به اخذ تاییدیه اقدام نمایند.

وی اظهارکرد: ارائه قراردادهای منعقدشده با هتل‌های داخلی و خارجی، شرکت‌های هواپیمایی، شرکت‌های حمل‌ونقل و استفاده از راهنمایان گردشگری کارت دار، جزء الزامات پیش از آغاز تبلیغات فروش تور تعیین‌ شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از علاقه‌مندان سفر نوروزی خواست پیش از خرید تور، قراردادهای گشت‌های داخلی و خارجی را از دفتر خدمات مسافرتی مطالبه کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا