پذیرش آثار ۱۴ دانشجوی دانشگاه هنر اسلامی در دوسالانه دانشجویی دستان

آثار ۱۴ تن از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه هنر اسلامی در دوسالانه دانشجویی دستان در تهران پذیرفته شد.

به گزارش ایرنا از دانشگاه هنر اسلامی، در این دوسالانه آثاری از آی‌سان بگلری، زهرا امانی، نسرین شاه‌بیگی، فرشته ایمانی، عاطفه جعفری، لیلا تقی‌پور، فریده نداماتی، نفیسه فرهمند، زهرا پاشایی، فاطمه حسن‌پور، احسان شیبانی، جعفر رضازاده، مهدی رزقی و محمدحسین امیری پذیرفته شده است.

اولین دوره دوسالانه دانشجویی دستان با محوریت سفال و سرامیک در ۲ بخش هنری و کاربردی با شرکت دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های سراسر کشور هفته گذشته در فرهنگستان هنر تهران آغاز به کار کرد.

در این دوسالانه ۱۰ نفر از دانشجویان مقطع کارشناسی و ارشد رشته هنراسلامی گرایش سفال و ۴ نفر از دانش‌آموختگان این رشته حضور داشته و بر اساس آمار ارایه شده ۲۶ درصد از کل پذیرفته شدگان این دوسالانه را به خود اختصاص داده اند.

در هر بخش از این رویداد هنری ۳ نفر به انتخاب هیات داوران برگزیده خواهند شد و به هر یک از برگزیدگان جوایز نقدی و تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار اهدا می‌شود.

برگزیدگان نهایی دوسالانه بعد از داوری نهایی در روز اختتامیه اعلام خواهند شد.

نمایشگاه دوسالانه دستان تا ۱۸ دی ۹۸ از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برای بازدید عموم خیابان ولیعصر، خیابان طالقانی، خیابان برادران مظفر، شماره ۱۲۵، موسسه فرهنگی هنری پژوهشی صبا، نگارخانه استاد فرشچیان دایر است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا