فراخوان چهارمین جشنواره شعر ارسباران منتشر شد

چهارمین جشنواره شعر ارسباران با حضور شاعران استان آذربایجان‌شرقی به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان اهر و با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی هنری سپاه ناحیه اهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهر برگزار می‌شود.

مدیرکانون بسیج هنرمندان اهر روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این جشنواره شامل سه بخش اصلی و یک بخش ویژه است که در متن فراخوان به تشریح جزئیات هر بخش اشاره شده است.

حمید جبارزاده افزود: هر شاعر می تواند حداکثر سه اثر به زبان های ترکی و فارسی عرضه نماید و آثار ارائه شده نباید در دیگر فراخوان ها شرکت داده شده و یا در مجموعه ای به چاپ رسیده باشند.

وی آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره شعر ارسباران را ۲۰ بهمن ماه امسال اعلام کرد و گفت: زمان برگزاری اختتامیه جشنواره نیز ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۸ می باشد و به نفرات برگزیده هر بخش تندیس جشنواره ، لوح افتخار و هدیه نقدی اهدا خواهد شد.

مدیرکانون بسیج هنرمندان اهر خاطر نشان کرد: بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره شعر ارسباران، شاعران باید آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ به آدرس الکترونیکی m.arasbaran@chmail.ir یا یکی از آدرس های ذیل ارسال نمایند:

 ۱. معاونت فرهنگی هنری سپاه شهرستان اهر واقع در پارک شیخ شهاب الدین اهری

۲. کانون بسیج هنرمندان اهر (دبیرخانه جشنواره) و کانون های منطقه ارسباران و استان

۳. ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن های ادبی شهرستان اهر و دیگر شهرستان های استان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا