کیفیت بالای برق رسانی در خانه های کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

کیفیت بالای برق رسانی در خانه های کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

۱۰۰۰ مشترک در امور برق شمال غرب  برق دارشدند

به گزارش ارک خبر:مهندس داریوش باروتی مدیر امور برق شمال غرب ازتجهیز پست زمینی تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی خبرداد و گفت :۸۱ واحد مسکونی در خیابان کاوه شهرک نگین برق دارشدند و در این پروژه پست زمینی به ظرفیت ۵۰۰ کیلوولت آمپر تجهیز و در مدار قرار گرفت .

وی در ادامه گفت :در این پروژه بر زیبایی مبلمان شهری نیز تاکید شد به طوری که یک دستگاه ترانس هوایی جمع آوری و پست زمینی جایگزین آن شد .

وی به شاخص های این پروژه اشاره کرد و گفت :۲۴۰ متر کابل کشی فشار متوسط و ۵۷۶ متر کابل کشی فشار ضعیف در این پروژه اجرایی شد و همچنین بهینه سازی شبکه فشار ضعیف هوایی به طول ۱۵۰ متر و احداث کابل خود نگهدار از دیگراقدامات صورت گرفته در این پروژه بوده است .

وی به دیگر پروژه برق رسانی به مجتمع مسکونی در خیابان کاوه خیابان نگارستان  اشاره کرد و گفت : در این پروژه نیز ۱۲۵ واحد مسکونی در سه ساختمان مجزا برق دار شدند که در آن یک پست ۴۰۰ کیلوولت آمپر تجهیز و در مدار قرار گرفت و همچنین در این پروژه نیز ۴۰۰ متر کابل کشی فشار متوسط و ضعیف زمینی احداث شد و پایانه RTU نیز تمامی اطلاعات را از نقاط مختلف که مورد نیاز می باشد ، جمع آوری کرده و بعد از پردازش ، آنها را به مرکز کنترل از طریق  سیستم های  مخابراتی ارسال می کند.

گفتنی است هزینه این دو پروژه بالغ بر یک میلیارد تومان می باشد .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا