برگزاری جشنواره آب و آیینه در سینما فرهنگ خمینی شهر

جشن آب و آیینه ویژه ولادت حضرت زهرا(س) با حضور خادمان و خادمیاران آستان قدس رضوی در ۲۵ بهمن ماه به همت کانون مرکزی خادمیاران شهرستان خمینی شهر همراه با پرچم متبرک علی ابن موسی الرضا(ع) در سینما فرهنگ برگزار شد.


به گزارش ارک خبر:مسئول کانون مرکزی خادمیاران خمینی شهر ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) گفت: فعالیت های خادمیاران در عرصه های مختلف تعریف شده است که در سال جاری جمع آوری هدایای مردمی به سیل زدگان، دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان، اعزام زائر اولی ها به مشهد مقدس، تهیه جهزیه و کمک به نیازمندان، عیادت از بیماران توانبخشی ذهنی محمودیه، برگزاری جشن ها و مراسمات دهه کرامت، تالیف کتب شهدا از جمله کتاب پهلوانان طریقت عشق(زندگینامه شهدای ورزشکار خمینی شهر)، تقدیر از قهرمانان ورزشی و برگزاری سمینارهای تخصصی در حوزه ورزش، وقف و نذر و ایجاد هسته مرکزی رسانه از جمله فعالیتهایی است که به صورت جدی پیگیری شد و نتایج خوبی را به همراه داشته است.
محمدی افزود: در حال حاضر بزرگترین وقف قرآنی کشور در ماه گذشته در شهرستان خمینی شهر اتفاق افتاد که موسسه دارالقران اهلبیت(ع) و تجهیزات آن و همچنین یک کارخانه سنگبری و پنج باب مغازه به ارزش یکصد میلیارد تومان وقف آستان قدس رضوی شد. وی بیان کرد: بزرگترین اتفاق فرهنگی توسط خادمیاران شهرستان خمینی شهر در سال جاری تالیف و انتشار کتاب پهلوانان طریقت عشق(زندگینامه شهدای ورزشکار) بود که به قلم زینب فخاری خادمیار آستان قدس رضوی تالیف شد و تقدیم به همشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت شد. ایشان افزود: در حال حاضر شهرستان خمینی شهر با داشتن ۵۵ هیات ورزشی فعال و داشتن بیش از یکصد قهرمان ورزشی کانون ورزشی خادمیاران را با هدف ایجاد انگیزه و حمایت از جوانان و نوجوانان مکلف شده است از قهرمانان بین المللی تقدیر و حمایت کند که در این راستا از قهرمانانی همچون محمدعلی مجیری تقدیر شده و در برنامه های آتی از قهرمانان اوراسیا تقدیر خواهیم کرد، همچنین با عقد تفاهم نامه با برخی از باشگاههای ورزشی امکان استفاده از تجهیزات ورزشی را با تخفیفات ویژه برای قهرمانان ورزشی فراهم کرده ایم. وی دیدار با خانواده شهدا و جانبازان و پیگیری برخی مشکلات جانبازان را از الویت های کانون شهدا خواند و گفت: شهرستان خمینی شهر ۲۳۰۰ شهید دارد که تاکنون با پیگیری های انجام شده از یکصد خانواده دیدار به عمل آمده است و این دیدارها به صورت مستمر در حال انجام است. وی افزود کانون بانوان خمینی شهر با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و برگزاری برنامه های فرهنگی همچنان روبه پیشرفت است که با حمایتهای دفتر نمایندگی استان اصفهان شاهد پیشرفتهای روز افزون خواهیم بود. محمدی ضمن تشکر از اصحاب رسانه گفت: همواره نقش اصحاب رسانه در آگاه سازی جامعه بی نظیر بوده و بی شک آگاهی از شیوه های نوین ارتباطی و اطلاع رسانی و همچنین التزام به آن نیز ضرورت هایی را به همراه دارد و بدون شک نقش خبرنگاران به عنوان مشعل داران توسعه آگاهی، نقشی بی بدیل و بی نظیر است و ما به وجود خبرنگارانی که به رغم مشکلات فراوان در راستای آگاهی بخشی تلاش می کنند افتخار می کنیم.
در پایان از برخی از خیرین، اصحاب رسانه و خادمیاران فعال شهرستان با اهدا لوح تقدیر و تندیس یادبود تقدیر شد.

دکمه بازگشت به بالا