اعزام چند گروه عملیاتی شرکت توزیع برق استان اصفهان به گیلان وبرق دارشدن ۳۰۰مشترک

به گزارش ارک خبر:در پی بارش کم سابقه برف در استان گیلان و بروز خاموشی گسترده در سطح استان، مدیریت بحران شرکت توزیع برق استان اصفهان در معیت دو گروه عملیاتی و سه خودرو روز جمعه مورخ ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ به منطقه فومن استان گیلان اعزام شد.

مهندس مومنیان مدیر بحران شرکت توزیع برق استان اصفهان در گفتگو با رسانه ها اظهار داشت گروه های اعزامی در حال اصلاح شبکه های برق و برقدار نمودن خانه های هموطنان در این منطقه می باشند.

نظر به گستردگی قطعی برق و طولانی شدن مدت زمان خاموشی دو گروه عملیاتی دیگر نیز به همراه یکدستگاه بالابر هم اکنون در حال پیوستن به گروه های قبلی می باشند تا عملیات اصلاح شبکه های برق با سرعت بیشتری تداوم یابد.

وی افزود:گروه های اجرایی اعزامی درروز گذشته از ساعت۱۶ تا نیمه شب شبکه روستاهای گیگاسر بالا،گیگاسر پایین ،الله سر،مسخر،مالوان که از ۴شب گذشته بی برق بودند رااصلاح نموده اند تا علیرغم شرایط نامساعد جوی در مجموع با اصلاح پارگی سیم در ۱۳نقطه،rپیچیدگی سیم در ۸ نقطه،رفع خطر از پایه شکسته در۳نقطه،مجموعا ۲۱فیدر از ۹دستگاه ترانسفورماتور برق دار و۳۰۰مشترکین این ۵روستا برق دارشدند.نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا