تشدید نظارت بر اصناف پرخطر آذربایجان‌شرقی

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به بازگشایی اصناف پرخطر در آذربایجان‌شرقی گفت: نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی پرخطر شیوع کرونا همزمان با بازگشایی این واحدها تشدید می‌شود.

دکتر عباسعلی درستی روز سه شنبه در گفت و گویی اعلام کرد: پس از سه ماه تعطیلی واحدهای پرخطر، از امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

وی فروشگاه های زنجیره ای، پاساژها، مجتمع های تجاری، آرایشگاه های مردانه و زنانه، اغذیه فروشان، گرمابه ها، استخرهای شنا، مراکز بازی و تفریحی، آموزشگاه های رانندگی، باشگاه های ورزشی و بدنسازی، قهوه خانه ها و تالارهای پذیرایی را جزو این اصناف برشمرد و گفت: کلیه صاحبان و کارکنان این مشاغل باید ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی، استفاده از ماسک برای خود و کارکنان و مراجعان، فاصله چینش صندلی ها و محل استقرار مراجعان را مد نظر قرار دهند.

درستی با بیان اینکه این واحدها توسط کارشناسان هر صنف و نیز ناظران بهداشتی به طور شبانه روزی رصد شده و مورد پیگیری قرار می گیرند، افزود: از مردم می خواهیم هرگونه شکایت را با سامانه ۱۹۰ در میان بگذارند و همکاران ما به صورت شبانه روز اماده دریافت شکایات هستند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا