دریافت آثارِ فصل تابستان جایزه کتاب ماه و سال کانون آغاز شد

دبیرخانه نخستین جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان در کانون پرورش فکری، از آغاز دریافت آثار فصل تابستان ۱۳۹۹ ناشران خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مولفان، مترجمان، تصویرگران و پدیدآورندگان کتاب‌های کودک و نوجوان می‌توانند آثار فصل تابستان خود را به دبیرخانه جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان کانون ارسال کنند.
این جایزه تمامی کتاب‌های حوزه کودک و نوجوان کشور و کشورهای فارسی‌زبان را در بازه‌های زمانی ماه و سال مورد بررسی قرار می‌دهد.
بر اساس این خبر، حسین فتاحی، عباس جهانگیریان، آتوسا صالحی، محمود پوروهاب و اسماعیل آذری‌نژاد داوران جایزه فصل بهار این جایزه را تشکیل می‌دادند.
جایزه فروردین، اردیبهشت و خرداد (فصل بهار)، در مرداد سال ۱۳۹۹ از سوی دبیرخانه جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعطا می‌شود.
«جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان» با هدف محوری معرفی آثار ممتاز و کمک به کیفیت‌افزایی و جریان‌سازی عمومی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان اعطا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی تهران، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، معاونت فرهنگی، دبیرخانه جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان ارسال کنند و در صورت نیاز با شماره ۰۲۱۸۸۸۹۵۱۵۰۷ تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا