۱۴ هزار نفر در آذربایجان دعوا کردند/ افزایش نزاع در آذربایجان

مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی گفت: 14 هزار و 787 نفر در سه ماهه نخست امسال به‌دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۴ هزار و ۷۸۷ نفر در سه ماهه نخست امسال به‌دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.

14 هزار نفر در آذربایجان دعوا کردند/ افزایش نزاع در آذربایجان

علی صفایی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: ۱۴ هزار و ۷۸۷ نفر درطی سه ماهه اول امسال به‌دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد مراجعان نزاع ۱۴ هزار و ۶۸۲ نفر بود، حدود یک درصد افزایش یافته است.

وی افزود: از کل مراجعان نزاع در طی این مدت ۳ هزار و ۶۷۴ نفر زن و ۱۱ هزار و ۱۱۳ نفر مرد بودند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هر کدام به‌ترتیب حدود ۵ درصد کاهش و ۳ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی‌، گفت: در تیرماه امسال نیز آمار مراجعان نزاع  با اندکی کاهش نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۴ هزار و ۴۲۹ نفر رسیده است که از این تعداد ۳ هزار و ۲۸۲ نفر مرد و یک‌هزار و ۱۴۷ نفر زن بوده‌اند.

وی افزود: کل مراجعان مدعی صدمات نزاع در سال ۹۸ به ادارات پزشکی قانونی استان برابر با ۳۶ هزار و ۸۶۶ نفر بود که از این تعداد ۲۶ هزار و ۸۷۹ نفر مرد و ۹ هزار و ۹۸۷ نفر زن بودند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا