دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی فراخوان داد

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با همکاری موسسه خانه کتاب، دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی را برگزار می کند.

دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی با هدف شناسایی و معرفی نویسندگان، مترجمان و ناشران فعال و ارتقای سطح کیفی نشر استان، حمایت و تشویق مولفان، مترجمان، مصححان و متخصصان کتاب استان برای خلق آثار مکتوب جدید و تقویت شاخص کتاب و کتابخوانی برگزار می شود.

براساس این فراخوان، از پدیدآورندگان، مترجمان و ناشران دعوت می شود تا کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه کتاب سال ارسال کنند.

آثار ارسالی به این جایزه باید برای نخستین بار در سال ۱۳۹۸ و در بازه زمانی اول فروردین ماه تا ۲۹ اسفند منتشر شده باشند. همچنین، آثار ارسالی نباید کمک درسی و افست باشند.

آثار ارسالی به دبیرخانه نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی باید دارای برگه اعلام وصول باشند و آثار باید در دو نسخه به دبیرخانه کتاب سال تحویل داده شود. گفتنی است آثار دریافت شده بازگردانده نخواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی تا دهم شهریور ماه سال جاری است و علاقمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جایزه به نشانی تبریز، نرسیده به چهار راه آبرسانی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، اداره امور فرهنگی، دبیرخانه جایزه کتاب سال استانی ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۳۵۷۸۴۰ تماس بگیرند.

لازم به ذکر است که برگزیدگان این جایزه  در هفته کتاب معرفی و تجلیل خواهند شد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا