امتیاز ویژه پلیس راهور و باشگاه سپاهان اصفهان به موتورسواران قانونمند

 به گزارش  ارک خبر:با امضای تفاهم نامه همکاری که بین پلیس راهنمایی و رانندگی استان و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان منعقد شد به هواداران این باشگاه که از کلاه ایمنی در هنگام تردد با موتورسیکلت استفاده کنند امتیازات ویژه ای اعطاء می شود.

صبح امروز در نشستی با حضور مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان در دفتر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تفاهم نامه همکاری بین دو طرف به امضاء رسید.

سرهنگ “محمدرضا محمدی”، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان در حاشیه این نشست به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: علی رغم اینکه معتقدیم باید اعمال قانون رانندگان متخلف و نظارت های ویژه از طریق سیستم های هوشمند شهری بر روی رانندگان صورت گیرد اما با این حال نگاه ویژه ای نیز به حوزه فرهنگ سازی و ارتقای آموزش رانندگان داریم که در این راستا هم اقدامات مؤثری نظیر طرح همیاران پلیس اجرا شده است.

وی با بیان اینکه خداوند در قرآن کریم می فرماید:« هرکس جان یک نفر را نجات دهد همانند این است که جان تمام بشریت را نجات داده است» گفت: اگر بتوانیم با فرهنگ سازی و آموزش شهروندان میزان تخلفات رانندگی را کاهش دهیم قطعاً اقدام مؤثری در نجات جان انسان ها صورت خواهیم داد.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه انتظار ما از همه سازمان ها و نهادها این است که از ظرفیت و امکانات خود در جهت امنیت و سلامت شهروندان قدم بردارند گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان به عنوان یکی از باشگاه های پرطرفدار و محبوب بین مردم امروز در این اقدام خداپسندانه پیش قدم شده که جا دارد تا از مدیرعامل و سایر مسئولان این باشگاه تقدیر کنم.

سرهنگ محمدی یکی از زمینه های همکاری بین پلیس راهور اصفهان و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان را در زمینه فرهنگ سازی استفاده از کلاه ایمنی توسط موتورسواران عنوان کرد و اظهار داشت: متاسفانه بخشی از هواداران تیم فوتبال سپاهان که از موتورسیکلت استفاده می کنند رغبتی به گذاشتن کلاه ایمنی بر سر خود ندارند و همین امر باعث بروز خطراتی برای آنان می شود و این موضوع نگرانی هایی را برای پلیس فراهم کرده است.

این مقام انتظامی بیان کرد: براساس تفاهم نامه ای که امروز بین پلیس راهور اصفهان و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان به امضاء رسید قرار شد تا کلاه ایمنی هایی با آرم تیم فوتبال سپاهان تهیه و در اختیار هواداران و عموم شهروندان قرار گیرد و علاوه بر این تصمیم گرفته شد تا  از سوی پلیس راهور و باشگاه سپاهان به هواداران این باشگاه که از کلاه ایمنی در هنگام تردد با موتورسیکلت استفاده کنند امتیازات و تسهیلات ویژه ای اعطاء می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا