اهداء ۱۱۰ هزار ماسک به سازمان های مردم نهاد مناطق کم برخوردار

به گزارش ارک خبر:۱۱۰ هزار ماسک سه لایه از سوی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به سازمان های مردم نهاد در مناطق کم برخوردار اهدا شد.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان این خبر گفت: به مناسبت ایام ا… دهه فجر و مطابق با مصوبه کمیته مشارکت و کمک به مراکز فرهنگی، ۱۱۰ هزار ماسک سه لایه به همراه ۵ هزار لیتر محلول ضدعفونی جهت اهداء به سازمان های مردم نهادی که در مناطق کم برخوردار فعالیت می نمایند، تهیه شده تا در اختیار شهروندان ساکن در این مناطق قرار گیرد.

مرتضی رشیدی افزود: در تابستان امسال، ۳۵ هزار ماسک سه لایه در مرحله اول بین خیریه های بیماران خاص اهدا شد و هم اکنون با تهیه ۱۱۰ هزار ماسک سه لایه، سازمان های مردم نهاد بیشتری را حمایت خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: باتوجه به شرایط موجود هنوز بسیاری از خانواده ها در مناطق کم برخوردار قادر به تهیه روزانه ماسک سه لایه نیستند و ممکن است از ماسک های بی کیفیت استفاده کنند که هدف ما از اهدای این ماسک ها، تسهیل گری دسترسی این عزیزان به ماسک با کیفیت بوده است.

وی تعامل و ارتباط بسیار خوب بین سازمان های مردم نهاد با مدیریت شهری را حاصل اعتماد و برخورد صادقانه مجموعه شهرداری با این عزیزان دانست.

رشیدی ادامه داد: حمایت، تعامل و مشارکت جزء برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در مساعدت با سازمان های مردم نهاد بوده و این سازمان ها نیز همواره در بهبود شرایط زیست شهری ما را همراهی کرده اند.

وی با اظهار امیداوری مبنی بر همکاری بیشتر با سازمان های مردم نهاد خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال ۱۴۰۰ بتوانیم گام های موثرتری در جهت حمایت از این مجموعه ها برداریم.

دکمه بازگشت به بالا