جذب ۸۶ درصد اعتبارات اشتغال در آذربایجان شرقی

تبریز- مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی در نشست خود با مسئولین اعتبارات بانک های عامل همکار بهزیستی از جذب ۸۶ درصدی اعتبارات اشتغال استان طی ۱۰ ماهه اول سال۹۹ در حوزه مددجویان بهزیستی خبر داد.

به گزارش ارک خبر،فرگل صحاف دیشب در جلسه‌ای که با حضور مسئولین اعتبارات بانک‌های عامل، معاون مشارکت‌های مردمی و کارشناس مسئول اشتغال استان برگزار شد؛ ضمن قدردانی از همکاری مطلوب بانک‌ها، اشتغال مددجویان را عامل مهم در توانمندی و اتکای مددجویان به خود عنوان کرده و نقش بانک‌ها را در پروسه توانمندی جامعه هدف بهزیستی حائز اهمیت دانست.

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال برای ۳ هزار نفر از اقشار تحت پوشش این اداره کل با تسهیلات قرض الحسنه بهزیستی استان انجام شد، ابراز داشت: علاوه بر این امر با جذب اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال توانستیم باعث توسعه پایداری اشتغال ۶۱۰ نفر از جامعه هدف این اداره کل در روستاها شویم.

اعطای تسهیلات ۱۲۰ میلیارد ریالی به بنگاه‌های آسیب دیده از کووید ۱۹ از آغاز سال جاری تا کنون از سایر نکاتی بود که مدیر کل بهزیستی استان به آن اشاره نمود.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان نیز ضمن قدردانی از زحمات بانک‌ها طی سنوات گذشته به ویژه در سال جاری، همکاری بانک‌ها جهت اعطای تسهیلات اشتغال به مددجویان را ستودنی توصیف کرد و اظهار داشت: دعای خیر معلولان و مددجویان بهزیستی همواره بدرقه راه شما تلاشگران مخلصی است که در راستای حل مشکلات آنان گام برداشته و عاملی در راه حل بخشی از مشکلات این قشر هستند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا