حفظ فضای سبز با استفاده از کابل خود نگهدار محقق می شود

به گزارش ارک خبر: شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان در راستای رسالت های اجتماعی و زیست محیطی خود و همچنین سند چشم انداز ” افتخار ما ” اقدامات جامع و فراگیری را مصوب و اجرا نموده است که از جمله موارد قابل توجه آن تبدیل شبکه سیمی به کابل خود نگهدار بوده است. استفاده از کابل خود نگهدار علاوه بر اینکه فضای سبز موجود را حفظ و از آسیب آن جلوگیری می کند ایمنی شهروندان را تضمین و حوادث ناشی از برق گرفتگی در اینگونه شبکه ها را به صفر نزدیک می کند
فضل ا…وطن خواه مشاور دفتر روابط عمومی گفت :فرایندهای صورت گرفته شرایط توسعه مدیریت سبز را بیش از گذشته فراهم می کند،به طوری که طی دوسال گذشته ۲۵۰۰ کیلومتر کابل خود نگهدار با اعتباری بالغ بر ۵۰۰میلیارد تومان احداث شده است .
وی در ادامه افزود :دومین اقدام و گام موثر شرکت در توسعه مدیریت سبز حذف قبوض کاغذیست که از ضایعات کاغذ پیشگیری و از خروج ارز جلوگیری نموده است.
وی به دیگر اقدامات صورت گرفته اشاره کرد و گفت :اقدام مهم دیگر، نصب و تجهیز نیروگاه های پراکنده است که اینگونه مولدها به لحاظ اینکه کاملا گازسوز می باشد و معمولا در مناطق شرقی اصفهان نصب شده از آلودگی های زیست محیطی نسبت به دیگر نیروگاه ها ی بخاری و حرارتی پیشگیری به عمل می آورد .
وطن خواه خاطر نشان کرد :فرآیند ارزشمند دیگری که با جدیت در حال اجراست تجهیز نیروگاه های فتوولتائیک است که تا کنون ۵/۱۲مگاوات در شهرستان اصفهان نصب شده که هیچ گونه آثار زیست محیطی منفی نخواهد داشت و افزون برآن با تولید انرژی پاک کاهش بخشی از تولید نیروگاه های حرارتی بخاری را به خود اختصاص می دهد .
وی به استراتژی شرکت اشاره کرد و گفت :در استراتژی شرکت ارائه خدمات الکترونیک و غیر حضوری شدن خدمات به صورت ۱۰۰ درصد موجب شد که در سال ۹۸ از تردد۱٫۲۰۰٫۰۰۰ سفر بین شهری پیش گیری شود یعنی ۹۰% خدمات ما به صورت غیرحضوری انجام شده است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا